„Incydent” z rakietami

Opublikowano: 16.11.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1288

Kilka miesięcy temu Roman Giertych informował, że dowiedział się iż PiS planuje prowokację w celu wprowadzenia stanu wojennego, aby oddalić wybory i utrzymać władzę. Teraz pojawiły się panikarskie informacje, iż na Polskę spadły dwie rakiete i zabiła dwie osoby. Nie wiadomo czy to prawda (przyczyna eksplozji może być inna), a jeśli tak, czyj to był pocisk, ponieważ śledztwo trwa. Rosja zaprzecza, Ukraina mówi o ataku rosyjskich rakiet na Polskę, a USA uspokajają, że podobne incydenty zdarzają się przy granicach z państwami toczącymi wojnę. Narracja w Polsce do północy była taka, jakby PiS cieszył się, że ma pretekst do przystąpienia do wojny. Po północy zmieniła się w uspokajającą – identyczną jak amerykańska. Rząd był nieprzygotowany na to zdarzenie, a polscy politycy podsycali panikę.

22

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.