Komentarz „Strajku” – 27.09.2018

Opublikowano: 06.10.2018 | Kategorie: Audycje | RSS komentarzy

Przeczytano 1127 razy!

Co się dzieje w LOT? Jak sąd, rząd i zarząd wspólnie tępią związki zawodowe? W Komentarzu Strajk.eu mowa była o przemocy i zastraszaniu pracowników u największego polskiego przewoźnika lotniczego, a także chaosie prawnym wokół wolnych niedzieli i sądowych zwycięstwach ajentów Żabek. Piotr Nowak rozmawiał z Piotrem Szumlewiczem (OPZZ)

Gościem drugiej części programu był Filip Brelewski z komisji pracowników organizacji pozarządowych OZZ Inicjatywa Pracownicza, który opowiedział o tym jak poczucie misji i czynienia dobra jest zaprzęgane w mechanizmy wyzysku i manipulacji. Asumptem do rozmowy była sprawa prześladowania pracowników w Stowarzyszeniu „Wiosna”, prowadzonym przez księdza Jacka Stryczka.

Źródło: Strajk.eu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.

pl Polish
X