Komentarz Strajku – 09.11.2018

Opublikowano: 12.11.2018 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń wpisu: 18

Co wyniknie z udziału prezydenta i premiera w Marszu Niepodległości? Kto skorzysta na wspólnym pochodzie? Czy PiS będzie w stanie zapanować nad ulicznym żywiołem? Gośćmi Piotra Nowaka w Komentarzu Strajk.eu byli: Filip Ilkowski (Pracownicza Demokracja) oraz Marta Puczyńska (Koalicja Antyfaszystowska).

Źródło: Strajk.eu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Komentarz “Strajku” – 03.02.2019

Komentarz Strajku – 25.01.2019

Komentarz Strajku – 17.01.2019Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o
pl Polski
X