Kolejny „obcy pojazd” widziany w pobliżu Słońca

Opublikowano: 05.12.2017 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 909

Co jakiś czas w okolicy Słońca obserwowane są dziwaczne anomalie. Niektórzy sugerują, że to co od czasu do czasu widzą ziemskie satelity monitorujące naszą gwiazdę, to nie błędy matryc CCD, tylko realne obiekty pojawiające się w okolicach naszej gwiazdy.

Obiekt wygląda tak jakby był otoczony polem ochronnym, które ma kształt sfery. Podobne rzeczy widziano już kilkukrotnie w tym przynajmniej dwa razy zaobserwowano, że jakieś obiekty pobierały ze Słońca plazmę.

Nagranie tego zjawiska umożliwiły urządzenia zamontowane na solarny obserwatorium kosmicznym SOHO. Rozmiar obiektu wraz z polem siłowym jest rzeczywiście imponujący i ufolodzy szacują go na 164 tysiące kilometrów. To wielkość odpowiadająca czterem Ziemiom lub Jowiszowi.

Na powierzchni rzekomego obiektu, przy jego lewej krawędzi, można dostrzec wzór podobny do sześciokąta. To może być jakaś struktura na powierzchni tego hipotetycznego pojazdu. Wirtualni ufolodzy nie pierwszy raz odnajdują dowody na obecność w pobliżu Słońca dużych obiektów. Istnieje teoria, że ​to ogromne obce statki matka, które gromadzą się wokół naszego Słońca, aby naładować napędy.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. maciek 05.12.2017 18:42

  Trzeba być pozbawionym wyobraźni żeby nazwać to wielkim dyskiem.

 2. replikant3d 05.12.2017 19:51

  a może sferą? nie pomyślałeś? fakt jest faktem. nasze słońce to ,,wielka stacja paliwowa,,.

 3. maciek 05.12.2017 20:01

  @replikant3d

  Bardziej mi to wygląda na powidok niekoniecznie z okolicy słońca. Przyjmując tezę że coś większego od Jowisza pojawiło się koło słońca a my dojrzeliśmy to przez chwilę i zobaczyliśmy jądro tego w przezroczystej sferze z ośmiokątną plamą która się ułożyła akurat prostopadle do naszego punktu obserwacji… przyjmując tą tezę z tankowaniem… nie zaprzeczając Tobie proszę o jakieś dowody na zrobienie z tego choćby wstępnej teorii.

 4. realista 05.12.2017 20:15

  biorąc pod uwagę, że SOHO to “luneta z zasłonką” to jest to pomniejszony widok całości (nawet jasności rozkładają się dookoła centrum analogicznie do “dużego obrazu, tylko są obrócone). wynika z tego, że to tzw. blik.
  także przykro mi, ale NIE… .. .

 5. skyhigh 06.12.2017 11:46

  tankują żółtą na CPN 🙂

 6. maciek 06.12.2017 15:46

  93 w Rosji

 7. replikant3d 07.12.2017 19:52

  ,,maciek,, jest na you tube filmik z sondy SOCHO gdzie pokazane jest jak obiekt wielkości jowisza podlatuje do słońca i wręcz ,,siorbie,,sobie plazmę ze słońca po czym odlatuje. i to w jednym ujęciu. trudno to uznać za ,,miraż,,matrycy…

 8. maciek 09.12.2017 10:10

  tu rozmawiamy o innym filmiku. Ale chętnie pogadam o filmikach starych. Otóż tamte filmiki to nie są miraże, ale też nie są statkami obcych.

 9. arthur 16.12.2017 12:32

  “Wielkie mi halo, normalne tankowanie bryki na słońcu. I to chyba przez kobietę, bo wlew z drugiej strony”:))

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.