Liczba wyświetleń: 1997
„Wystarczy pół roku, ludzie tego nie udźwigną” – ostrzega AgroUnia. Tanie produkty z Ukrainy zalewają kraj — wystarczy pół roku i polskie firmy upadną od nieuczciwej konkurencji. Polskie rolnictwo jest zupełnie inne niż ukraińskie. Na Ukrainie 96 firm uprawia ziemię o obszarze porównywalnym z Polską.
Źródło: YouTube.com
TAGI: Tarnogórski
Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU
Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!
Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.
O to właśnie chodzi. Jeszcze nie płacą ŻADNYCH podatków! Ale o tym w reżimowych mediach nie przeczytacie…Ten rząd tak liże d….pę Ukrom aż robi się niedobrze…Kiedy ludzie powiedzą wreszcie ,,Dość,,!
Nie ma czegoś takiego jak polski rząd to po pierwsze i nie przyglądał się tylko ale uczestniczy w tym zwożeniu misie i nie bójcie się tego mówić.