Kolejna wielka demonstracja w obronie wolności w Montrealu

Opublikowano: 07.06.2021 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 972

Tysiące osób ponownie wzięły udział w sobotę 5 czerwca w demonstracji wzywającej do zakończenia środków antypandemicznych w Montrealu w Kanadzie.

Protestujący zebrali się około 13:30 przed centrum kompleksu Guy-Favreau, gdzie znajdują się biura Health Canada. Wielki pochód przemaszerował następnie wzdłuż Saint-Laurent Boulevard, aby dostać się do Jarry Park, niosąc znaki i wymachując flagami.

Mimo, że w poniedziałek miasto przeniesie się do pomarańczowej strefy, co oznacza, że siłownie i restauracje zostaną ponownie otwarte, ludzie wyszli kolejny raz na ulice, by potępić ograniczenia rządowe i środki zdrowia publicznego.

Policja w Montrealu poinformowała, że protest zakończył się pokojowo. Nie było doniesień o aresztowaniach czy rozdawaniu mandatów, mimo że ludzie w tłumie nie nosili masek i nie przestrzegają zasad dystansu.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o