Kolejna rzeka zatruta?

Opublikowano: 14.08.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1352

https://www.youtube.com/watch?v=2XmHGYevNjI

Kolejna rzeka zanieczyszczona. W rzece Ner znaleziono martwe ryby. Jaka nagroda za zgłoszenie sprawcy zanieczyszczenia Odry? Kto odpowiada za zanieczyszczenie Odry i Neru? Co zrobić z objawami po styczności z wodą z Odry?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Admin WM 14.08.2022 07:22

  Czyżby Krzysztof Ator Woźniak miał rację, że zatrucie Odry może być wykorzystane do wprowadzenia w Polsce stanu wyjątkowego i wysłania wojska do strzeżenia akwenów wodnych? Według jego teorii, PiS może ogłosić, że za zatruciem rzek stoją sabotażyści lub terroryści, aby wprowadzić jeden ze stanów wyjątkowych, dzięki czemu będzie mógł oddalić wybory w czasie, aby nie tracić władzy. Informacja o trzeciej rzece lub jeziorze będzie potwierdzeniem.

 2. replikant3d 14.08.2022 14:57

  To celowe zatrucia. Kolejne rzeki…własnie są wzmianki o trzeciej rzece… https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/sniete-ryby-w-nerze-rcb-rozszerza-alert/kwp3phn

 3. MasaKalambura 14.08.2022 15:14

  Interesujące i troszkę zahaczające o manipulacje są te znaczki skażenia radioaktywnego na tych rzekach w rysunku startowym filmiku. Skażenia chemiczne oznacza się tak:

  https://www.znakowo.pl/produkt/teren-skazony-chemicznie-znak-ostrzegajacy-informujacy-na001,na001,1340.html

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.