Kolejna przepowiednia potwierdziła się!

Opublikowano: 27.01.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1352

Czy sytuacja jest coraz gorsza? A może widać światełko nadziei w tunelu? Teorie spiskowe spełniają się na naszych oczach, na dodatek coraz szybciej. Kiedyś trzeba było czekać rok, potem pół, teraz wystarczy miesiąc, a nawet tydzień.

Autorstwo: Krzysztof Ator Woźniak
Źródło: YouTube.com

6

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 27.01.2023 11:16

    No tak… Ator zaskoczony że jest zmiana narracji że UA jednak nie jest niezwyciężona – uwaga uwaga – luty/marzed 2022 w “Musisz to wiedzieć” jasnowidz Maciej Maciek to przepowiedział… Potem jasnowidze – część z nich to amerykańscy senatorowie stwierdzili że przeciągający się konflikt jest im na rękę bo amerykańskie firmy robią pieniądze, oczywicie kosztem EU – ale to już między wierszami należało wyczytać… Już zapomnieliście słowa senatora Richard H. Black? “we don’t care how many urainian dies, men, women and children. It doesn’t matter as long as we win” dalej mówił o firmach i osłabianiu Rosji konfliktem…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.