Kolejna kretyńska akcja Avaaz

Opublikowano: 18.05.2012 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 852

Owszem, podpisywałam ich petycje. Tak , wierzyłam, że robią dobrą robotę. Ale kiedy przysłali mi petycję z żądaniem, żebym zmusiła naszego ministra środowiska do podpisania morderczego dla naszej gospodarki pakietu klimatycznego straciłam do nich zaufanie.

Nie muszę Wam tłumaczyć, że globalne ocieplenie to bujda na resorach i pseudonaukowy przekręt wszechczasów (jest 18 maja, a za termometr oknem pokazuje prawie mróz). Wmawianie światu, że dwutlenek węgla jest odpowiedzialny za zmiany klimatu to szczyt nieuctwa i bandytyzmu.

Kiedy dziś dostałam kolejną petycję w sprawie klimatu (w tym przypadku akurat mają ciut racji, bo pieniądze “za klimat” trafiają do bezczelnych złodziei, zamiast do instytucji, które mogłyby zrobić z nimi coś w miarę sensownego) wkurzyłam się porządnie i napisałam do nich maila – chociaż wątpię, żeby raczyli przeczytać (zwłaszcza, że po polsku). Ponieważ prawdopodobnie mnie oleją zamieszczam jego treść na blogu.

Drogi Keith i Avaaz, droga polska redakcjo:

Proszę uprzejmie nie robić z nas idiotów. Naszej planecie nic nie grozi. A zwłaszcza nie grozi jej niewinny gaz, dwutlenek węgla. Nie musimy nikomu nic płacić. Światem rządzi mafia i bandyci, a wy, skoro jesteście tacy mądrzy, powinniście o tym wiedzieć.

Nie ma żadnego globalnego ocieplenia.

CO2 nie powoduje zmian klimatu.

Największym szkodnikiem na tej planecie są wielkie korporacje, które emitują do atmosfery siarkę, bisfenole i tysiące innych trucizn. Szkodnikiem i zabójcą jest też Monsanto ze swoimi diabelskimi wynalazkami, takimi jak glifosat i GMO. Zajmijcie się nimi i je zmuście do płacenia, a nie nas, praworządnych obywateli.

Jeśli nie wiecie o czym piszę poszukajcie sobie hasła “Klub Rzymski”. To jest ta banda psychopatów, którzy wymyślili tę całą ściemę z klimatem. Napiszcie petycję, żeby ich aresztować i zdelegalizować ich działalność.

Odwalcie się od klimatu. Klimatowi nic nie dolega. No, może z wyjątkiem chemtrails – kiedy stworzycie petycję zakazującą trucia nas z nieba? Zgadnę: NIGDY. A może zajmijcie się szczepieniami, które okaleczają i zabijają dzieci na całym świecie? Tego też nie zrobicie, bo nie macie odwagi.

Autor: Maria Sobolewska
Źródło: Jestem za, a nawet przeciw


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. jegor 18.05.2012 10:08

  Nie zdziwiłbym się, gdyby nagle jacyś “amerykańscy uczeni” odkryli (w ramach tłustego grantu) że Ziemia spowalnia ruch wirowy na skutek budowy b. wysokich wieżowców. Wieżowce takie zmieniają moment bezwładności, a całkowite zatrzymanie wirowania to zagłada całego życia na Ziemi. Więc receptą na to byłoby opodatkowanie (tfu.. obłożenie opłatą od niekorzystnego wpływu na moment bezwładności Ziemi) wszystkich budynków proporcjonalnie do ich wysokości. Zapłacą oczywiście ludzie, którzy w takich budynkach mieszkają. Tyle, że nikt nie przejmie się argumentem, że góry w Himalajach mają ponad 8000 m… bo od gór nie da się wyrwać kasy (od górali też raczej nie).

 2. shuang 18.05.2012 10:39

  @jegor: Himalaje stoją już dosyć długo, a wieżowce od niedawna. A niektóre się “zawaliły”. 🙂 Ale pomysł podatku – sam mniód.

 3. zaboon 18.05.2012 10:42

  @jegor. Już teraz jest podobnie. Wulkan podczas erupcji emituje tyle CO2 co ludzkość w 7 lat. Ale wulkanów nikt nie ośmieli się opodatkować, bo mogłyby się jeszcze zdenerwować 🙂

 4. TomaszOzdowski 18.05.2012 18:14

  Tak na marginesie jakiś rok temu w Nieznanym Świecie był artykuł napisany na podstawie wycieków z tajnych akt CIA, że zwiększona ilość CO2 przekłada się na wyższy poziom świadomości u ludzi oraz większe ciągoty wolności i swobody, chęć wyrwania się reżimu zacietrzewionych autorytetów. Dlatego lepiej walczyć ze zbyt wysokim CO2 i mieć dookoła więcej “debili” którymi łatwiej sterować i manipulować.

 5. Stasiu26 18.05.2012 20:36

  Pamiętam artykuł – dodatkowo pisali tam, że CO2 zmniejsza napięcie mięśniowe i sprzyja relaksowi (to akurat można znaleźć nawet w oficjalnych źródłach). Oczywiście z umiarem, tłumaczyli to tym, że gdy kształtował się Homo Sapiens było go więcej niż teraz i obecna ilość CO2 w powietrzu jest dla nas nienaturalna. Żeby nie było – według mnie to raczej chodzi o proporcje tlen-dwutlenek. Wtedy faktycznie, coś w tym może być.

 6. dartan 18.05.2012 20:50

  najbardziej huśtają Ziemią pewnie samoloty, rakiety i inne wahadłowce (masa co2 z dysz) bo to one powinny zmieniać iloczyn mvr, który wypadkowo nic nie zmieni dla Ziemi, ale o tym jeszcze mogą powiedzieć by ogłupiać zarządzany “motłoch” dalej!!! 😀

 7. ubidragon 18.05.2012 21:56

  Ten list genialnie bierze całą prawdziwą rzeczywistość w jednym miejscu i krótko. Szczepionki, GMO, Chemtrails (mam za oknem), Klub rzymski, wszystkie te trucizny jest właściwie niepodważalne.

 8. XXIRapax 19.05.2012 15:31

  “Nie muszę Wam tłumaczyć, że globalne ocieplenie to bujda na resorach i pseudonaukowy przekręt wszechczasów (jest 18 maja, a za termometr oknem pokazuje prawie mróz).”

  Zmiany klimatyczne nie zawsze oznaczają podwyższania się temperatur…
  CO2 to jest tylko jednym z wielu czynników, które maja wpływ na owe zmiany.
  Jednym z nich jest odległośc Słońca od Ziemi, która nie zawsze jest taka sama i nie mowa jest o odległościach na przestrzeni jednego roku, ale setek, tysięcy i setek tysięcy lat.
  Od czasu do czasu wg naukowców nasz glob zbliża się do gwiazdy na odległośc, która może powodować podwyższanie się temperatur.
  Tak samo może działać przebiegunowanie pola magnetycznego Ziemi.
  Wtedy tez może dojść do znacznego ocieplenia, gdy znacznie spada wartość naszej grawitacyjnej osłony, przed promieniowaniem.
  Wszystko to waży w jakis sposób na nasze życia i problemem nie jest żaden z czynników z osobna.
  Gorsza do wyobrażenia mogłaby być kumulacja kilku z nich.

  Pomimo tego że jest maj jest zimno i może to zapowiadać nadchodzącą epokę lodowcową.
  No chyba, ze pisząc o oknie miała Pani na myśli okno od strony północnej domu:P

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.