Kodeks Noego znaleziony w Arce!

Opublikowano: 04.02.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1099

Kiedy świat obiegła informacja, że Arka Noego została odkryta ponownie i to tuż poniżej góry Ararat, wszyscy wstrzymali oddech. Czekali na potwierdzenie tego odkrycia. Potwierdzenie przyszło ze stanowiska archeologicznego z późnego epipaleolitu jakieś 13 100 lat przed naszą erą. Tym potwierdzeniem było niebywałe odkrycie na skalę światową, bowiem był to dobrze zachowany „Kodeks Noego”. Odkrycie zgłosił archeolog i odkrywca Joel Klenck. Co zawiera „Kodeks Noego”? Czy w Arce są inne klafy zawierające informacje o niebiańskiej technologii?

Źródło: YouTube.com

7

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 04.02.2023 17:01

    Najbardziej podoba mi sie zakonczenie. Jezeli datuja kodeks Noego na 13 tys. lat temu, a piramidy datuja na 4 tys , to jak moga byc w kodeksie piramidy ktore sa znacznie mlodsze od kodeksu, mozna to tez rozwazac odwrotnie.
    Jedno jest pewne cos tu jest zmanipulowane. Ale co , a moze wszystko?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.