Kobiety mogą zajść w ciążę pływając w basenie

Opublikowano: 27.02.2020 | Kategorie: Seks, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1387

Szokująca opinia Sitti Hikmawatty – szefowej Komitetu ds. Ochrony Dzieci w Indonezji, odbiła się głośnym echem na całym świecie. Kobieta stwierdziła bowiem, że młode kobiety są narażone na zajście w ciążę poprzez pływanie w tym samym basenie z mężczyznami dysponującymi nasieniem o wysokiej jakości.

Kontrowersyjne słowa padły z ust Sitti Hikmawatty w zeszłym tygodniu, podczas wywiadu udzielonego dziennikowi „Tribun Jakarta”. Szefowa Komitetu ds. Ochrony Dzieci (KPAI), która na co dzień zajmuje się m.in. przeciwdziałaniem narkomanii wśród młodocianych, wyraziła pogląd, że wspólne pływanie w jednym basenie młodych kobiet i mężczyzn może być zgubne dla tych pierwszych. Wszystko to dlatego, że mężczyźni mogą na widok wpół rozebranych kobiet doznać wytrysku, a nasienie o wysokiej jakości znajdujące się w wodzie może skutecznie przeniknąć do dróg rodnych młodych kobiet i je zapłodnić.

„Istnieje szczególnie silny rodzaj męskiego nasienia, który w basenie może doprowadzić do zapłodnienia. Nawet bez penetracji u mężczyzn [na widok kobiet w basenie] może wystąpić podniecenie seksualne, a następnie może dojść do wytrysku, który doprowadzi do ciąży. Jeśli kobiety znajdują się akurat w fazie aktywności seksualnej, to mogą one w ten sposób zajść w ciążę. Nikt przecież nie ma pewności, jak mężczyźni reagują na widok kobiet w basenie” – czytamy w wywiadzie udzielonym przez Sitti Hikmawatty.

Za swoje słowa szefowa Komitetu ds. Ochrony Dzieci została powszechnie skrytykowana. Stowarzyszenie Lekarzy Indonezji wydało oświadczenie, że zajście w ciążę na basenie jest niemożliwe, ponieważ męskie nasienie nie jest w stanie przetrwać w chlorowanej wodzie. Dodatkowo eksperci ostrzegli przed tego typu komentarzami, które mogą wzbudzić w społeczeństwie niepotrzebną panikę.

Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 1,67 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
franek
Użytkownik
franek

No i ten wytrysk. Kto dostaje wytrysków na basenie? Toż to najwyższy, jakiś skrajnie patologiczny poziom przedwczesnego wytrysku. między jakimk “mężczyznami” obraca się ta kobieta. chyba onanistami od których czuć zjełczałym nasieniem.

BlueBerryCaffe
Użytkownik
BlueBerryCaffe

franek >> “między jakimk “mężczyznami” obraca się ta kobieta.” …. no własnie w tym problem…. żadnymi :)

ZIWK
Użytkownik

Aby doszło do zapłodnienia nie wystarczy 1 plemnik, muszą być ich setki, choć zapładnia tylko jeden.
Pozostałe rozpuszczają osłonkę komórki jajowej.
O niebezpieczeństwie zapłodnienia przez wodę w basenie, było już głośno za sprawą reklamacji wycieczki z której córeczka wróciła w ciąży…
Oto dlaczego edukacja seksualna jest zbędna, a nawet szkodliwa.