Klub małych anorektyczek

Opublikowano: 05.05.2014 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Klub małych anorektyczek

Liczba wyświetleń: 1070

Lily, 25-letnia założycielka proanorektycznej strony uważa, że anoreksja wcale nie jest chorobą, a sposobem, czy też filozofią życia. Lily chętnie wspiera dziewczyny, które chcą zacząć „przygodę” z “Aną” – jak powszechnie w środowisku chorych na anoreksję dziewczyn, nazywane jest to zaburzenie odżywiania. Sophie, która marzy o byciu szanowaną w środowisku anorektyczką, zwraca się o pomoc do Lily, która układa jej drastyczną dietę. Sophie sama wyznacza sobie karę za zjedzenie czegoś wbrew zasadom… Tnie się…

Szesnastoletnia Sabrina na własną rękę próbuje spełnić marzenie o byciu „płaską” i sama układa sobie plan żywieniowy, dostarczając do swojego organizmu dziennie około 250 kcal i mnóstwo kofeiny. Uwielbia portale promujące „chudy styl życia” i wirtualne koleżanki, które wspierają ją w niejedzeniu. Chce być idolką i „thinspiration” wśród nowych użytkowniczek portali.

Feodora ma zupełnie inne marzenie, niż pozostałe bohaterki – chce uwolnić się z „objęć” anoreksji, która już wyniszczyła jej organizm, a teraz powoli prowadzi ją do śmierci…


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. ben 06.05.2014 01:15

    Wyjątkowo marny sposób na życie, i nad wyraz krótki. Ciekawe co takie osóbki by powiedziały,jak by zobaczyły ludzkie istoty z obozu zagłady w Oświęcimiu, które zmarły zagłodzone na śmierć, i zepchnięte spychaczem do wspólnej mogiły, a ci ludzie chcieli żyć, ale im na to nie pozwolono. A te osóbki chcą świadomie to zrobić, by być chodzącym truposzem. Powinno im się pokazać taki film, aby miały terapię szokową, to może by zmieniły styl życia na normalny.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.