Klienci w Szwecji będą mogli płacić dłonią

Opublikowano: 20.04.2014 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 300

W Szwecji zostanie przetestowany bezdotykowy system płatniczy przy pomocy skanowania żył na dłoni.

Ponad 1000 szwedzkich klientów już zgodziło się do testowania systemu płatności przy pomocy ruchu dłoni, wykorzystując nową technikę, która odczytuje konfiguracje ich żył.

Urządzenia do skanowania żył zostały zamontowane w 15 sklepach i restauracjach.

Każdy człowiek posiada indywidualny układ żył po zewnętrznej stronie dłoni, dlatego naukowcy twierdzą, że dzięki nowemu systemowi oszuści nie mają szans.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.