Schwab wezwał rządy do utworzenia rządu światowego

Opublikowano: 02.04.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3800

Nadszedł czas, aby rządy światowe zjednoczyły się w jedno i rozwiązały globalne problemy, takie jak zmiany klimatu, handel i zakłócenia gospodarcze, bez przeszkód i opóźnień – ogłosił w środę (30.03.2022 r.) założyciel i prezes wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab.

Czy to nie zdumiewające, że co chwile przedstawiciele Nowego Porządku Świata opowiadają nam o Wielkim Resecie, Czwartej Rewolucji Przemysłowej, wzywając do utworzenia jawnego rządu światowego (ten niejawny już de facto istnieje – przypis GA)? Klaus Schwab nie tylko wzywa do wprowadzenia Nowego Porządku Świata, ale w zasadzie błaga światowych przywódców, aby zrobili to TERAZ.

Niewybieralny w żadnych demokratycznych wyborach, globalista Klaus Schwab, wygłosił swoje żądanie podczas przemówienia inauguracyjnego Światowego Szczytu Rządowego (WGS2022) w Dubaju, mówiąc, że świat można poprawić tylko poprzez większą współpracę rządową na większej liczbie szczebli. Schwab, który wezwał decydentów do Wielkiego Resetu podczas „pandemii” koronawirusa, powiedział, że nadeszła „czwarta rewolucja przemysłowa” i trwają zmiany.

„Wpływ czwartej rewolucji przemysłowej przyspiesza globalne zmiany w znacznie bardziej kompleksowy i szybszy sposób niż poprzednie rewolucje przemysłowe. Pomimo wszystkich wyzwań musimy utrzymać odpowiedzialność, jaką mamy wobec następnego pokolenia poprzez współpracę na poziomie krajowym i globalnym. Nasza przyszłość jest ze sobą nierozerwalnie związana, a to wymaga wspólnych reakcji. Świat musi przezwyciężyć nie tylko szkody wyrządzone naszym gospodarkom i naszym społeczeństwom przez COVID-19, ale także musi stawić czoła reperkusjom niebezpiecznego starcia między głównymi globalnymi mocarstwami” – uważa Klaus Schwab.

Dlaczego rządy muszą działać teraz? Co jest grane? Otóż nasz Schwab jest przekonany, że nadchodzą zmiany systemowe i strukturalne w łańcuchach dostaw żywności, energii i ogólnie w szeroko pojętych strukturach globalnych. Niesamowite, skąd on już dziś takie rzeczy wie? Wygląda to tak, jakby tzw. „pandemia COVID-19” była pierwszym etapem do „globalnego resetu” a obecna wojna na Ukrainie to już etap drugi.

Czyli wniosek z tego taki – pandemia jest ściśle powiązana z wojną na Ukrainie. Pandemia była katalizatorem dla przyspieszenia hegemonicznej wojny między Stanami Zjednoczonymi a Chinami, gdzie Rosja, wbrew pozorom, jest tylko pionkiem, ale za to pionkiem mogącym poczynić ogromie destrukcyjne zmiany na świecie a szczególnie w Europie.

Schwab pochwalił również Światowy Szczyt Rządowy jako miejsce, w którym rządy mogą „wyjść poza zarządzanie kryzysowe”, dodając: „w czasach kryzysu rola rządów jest ważniejsza i bardziej istotna niż kiedykolwiek”. Odnosząc się do „wiecznego kryzysu kreowanego przez globalistów”, czyli zmian klimatycznych, lider WEF powiedział, że globalnie powiązane ze sobą wyzwania wymagają globalnych, opartych na współpracy reakcji na poziomie ponadnarodowym.

Zatem ONZ to już za mało i teraz jedynym ratunkiem dla ludzkości i planety jest powołanie do istnienia oficjalnego rządu światowego. Schwab dodał, że Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) nigdy nie wstydziło się przewidywać własnej wizjonerskiej roli w zmieniającym się świecie (ojej, cóż za skromność – przypis GA). Warto przypomnieć, że Schwab napisał w czerwcu 2020 r. książkę celebrującą pandemię koronawirusa nie jako kryzys, ale szansę na „nową normalność”. W książce: „Covid-19: Wielki Reset” napisał: „W chwili pisania tego tekstu pandemia nadal pogarsza się na całym świecie. Wielu z nas zastanawia się, kiedy wszystko wróci do normy. Krótka odpowiedź brzmi: nigdy. Nic nigdy nie powróci do zepsutego poczucia normalności, które panowało przed kryzysem, ponieważ pandemia koronawirusa stanowi fundamentalny punkt zwrotny na naszej globalnej trajektorii”.

Z pewnością nic dobrego z tego nie wyniknie, dlatego tak ważne jest szerzenie prawdy i budzenie każdego, kogo tylko można przebudzić.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

48

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

21 komentarzy

 1. pikpok 02.04.2022 15:50

  Pandemia była po to, by wyszczepić ludzi, a co mogło być w tych “szczepionkach” to możemy dowiedzieć się z jego książki ,,czwarta rewolucja przemysłowa”. On jest pewnie jedynie marionetką w rękach prawdziwych psychopatów, a wojna między Chinami a USA to gra pozorów.
  Najpierw niszczyli świat dla pieniędzy, teraz “ratują” go dla władzy.

 2. hashi 02.04.2022 16:14

  Zgadza się wszystko jest częścią większego planu wystarczy śledzić jego publikacje z przed kilku lat. A także publikacje z ostatnich 30 lat ONZ, IMF, Klub Rzymski. Wszyscy są zgodni Wielki reset i nowy światowy ład jest potrzebny. Schwab jako pierwszy zaczął o tym mówić w prost bez owijania w bawełnę.

 3. Houston Problem 02.04.2022 16:58

  Co się tam będzie chłopisko stare nawijało bawełnami , już czas mu się kończy. Swoją drogą ciekawe , czy skopiowali jego przebrzydły nazistowski móżdżek? Przyjdzie kryska na Matyska , a szwab będzie żył wiecznie – na serwerze. Zamiast urny XXL będzie musiał porządnego fajer-łola sobie załatwić , bo zaraz go ktoś zhakuje. Przypomnę fragment art. sprzed 3 lat : “Schwab, dzisiaj już osiemdziesięciodwuletni (poprawka : osiemdziesięciopięcioletni) starzec, założyciel i dyrektor zarządzający Światowym Forum Gospodarczym, siedzi w samym centrum tego matrixu, jak pająk pośrodku ogromnej sieci. I jak władca na tronie świata, wokół którego skupiają się jego klakierzy, zausznicy i poplecznicy:
  gremium usłużnych idiotów w szatach „przywódców światowych” i „autorytetów nauki, kultury i sztuki”, skorumpowanych do cna przez tak zwany „wielki kapitał”.”
  Nic dodać , nic ująć , wszystkie teorie idą , jak po sznurku …..

 4. robi1906 02.04.2022 18:00

  Schwab tak jak i Gates jest nikim, to tylko Rotschildy dały im “pokazówkę” w czasie najlepszej oglądalności jak np: Benowi Afleckowi, tylko tyle i aż tyle.
  Gates tak i na ten przykład Suckler (to ci od opium tabletkach przeciwbólowych), to palcem w bucie by nie pogrzebali gdyby nie pieniądze Rotschilda,
  także przestańcie wierzyć że Schwab coś wytworzy czy stworzy, tak samo jak ten klub Bilderberg czy Masoni, bo ktoś te kluby….., bo ktoś tych Masonów……, bo ktoś ten Watykan stworzył, a to że to jeszcze wszystko istnieje!, to znaczy tylko to, że ktoś tym wszystkim steruje.

 5. Abnegat 02.04.2022 18:18

  @Robi – Niektórzy nazywają tych twórców “pastuchami kóz ze wzgórz Golan”…

 6. rici 02.04.2022 18:26

  Te pastuchy ze wzgorz Golan to sa tacy sami niewolnicy jak wiekszosc ludzi, ta piramida siega o wiele wyzej. Oni sie czuja lepszymi niewolnikami dlatego ze dyryguja / usiluja/ innymi niewolnikami.

 7. robi1906 02.04.2022 19:27

  Powiem wam tak, to do czego ja dochodziłem zajęło mi ze 30 lat, bo najpierw nauka, bo praca, bo wojsko, a po wojsku żeniaczka i praca, tak wyglądało zycie normalnego Polaka i Ukraińca 40 lat temu), a jak wygląda (i wyglądało) życie żydłaka który steruje Polakiem i Ukraińcem?.

  kto jest twoim przodkiem od 2 tysięcy do twojego ojca, jak łatwo sterować gojami i nastawiać ich przeciwko sobie?, to żydzi to wiedzą od 7-go roku życia, a jak ludzi napuszczać na siebie (to na co mi zeszło 30 lat) to Oni wiedzą od ósmego roku życia i dlatego to Oni zawsze wygrywają a Słowianie zawsze w dupie średniowiecza.

  Jeszce raz wam mówię i zapowiadam, wojna między Słowianami to tylko interes żydowski, by położyć łapę na złożach i traktach handlowych od Chin do Niemiec.

  Te pasożyty nic nie tworzą ani nic nie stworzą, jedyne co potrafią to położyć się na jakimś narodzie i udawać jego władzę, co widzimy po Polsce i Ukrainie a i jeszcze biskupy od Watykanu modlące się?……. też do żydów.

  Tak właśnie świat kręci się żeby żydom (Fenicjanom) kasa wpadała do kiesy, od diamentów i złota po dolary i ruble, także zabijajcie się i rżnijcie sobie nawzajem kichy, Rotschild zaciera ręce.
  Polacy, Rosjanie i Ruś Kijowska to jeden naród, jeden naród tylko podzielony przez tych skurkobańców, a wy dajecie się dalej podzielać?, dalej sobie strzelacie w kolana i w jaja, a zastanówcie się? a po co to było, po co zostało pokazane to bestialstwo?.

  żyd zaciera ręce, On zawsze zarobi.

 8. MasaKalambura 02.04.2022 19:44

  Słowo klucz „Żyd”. Gdyby nie Żydzi, życie niektórych straciło by sens.

 9. robi1906 02.04.2022 19:51

  przeczytałeś chociaż to?.
  A teraz uwaga uwaga specjalnie dla Masy dodatek specjalny,
  https://www.youtube.com/watch?v=9B7hE5U1Uwg

  i mam to w dupie czy to jest fejk, to jest zarąbiste, inną sprawą jest dlacz3ego żydy nie robią sprawy w takich filmikach

 10. MasaKalambura 02.04.2022 22:03

  Oczywiście że masz w rzopie czy to fejki. Nimi żyjesz i się podniecasz non stop, tak że już dawno przestałeś je odróżniać od rzeczywistości. Ten się nie podoba – żyd, tamta – żydówka, ten nie żyd, aaa pewnie członek hasbary albo jaki żyda goj. Takie to proste i wygodne. Najważniejsze by odczuwać to ciepełko spełnionej nienawiści. I ją siać i plfać i żłopać.

 11. Doctor Who 02.04.2022 22:54

  robi1906 daj na luz. Ich to ani ziębi ani parzy. Odpowiadają Ci tylko daltego, żebyś kontynuował dyskusję. Co do antysemityzmu, gdyby od istniejącego niewątpliwie odjąć ten powstały na podstawie faktów, było by mniej niż zero. Dużo mniej …

 12. Piron 02.04.2022 22:57

  Abstrahując od waszej dyskusji, mam zamiar troszeczkę się poznęcać nad fragmentem przemówienia z powyższego artykułu, założyciela i prezesa wykonawczego Światowego Forum Ekonomicznego.

  Cytat:
  „Wpływ czwartej rewolucji przemysłowej przyspiesza globalne zmiany w znacznie bardziej kompleksowy i szybszy sposób niż poprzednie rewolucje przemysłowe. Pomimo wszystkich wyzwań musimy utrzymać odpowiedzialność, jaką mamy wobec następnego pokolenia poprzez współpracę na poziomie krajowym i globalnym. Nasza przyszłość jest ze sobą nierozerwalnie związana, a to wymaga wspólnych reakcji. Świat musi przezwyciężyć nie tylko szkody wyrządzone naszym gospodarkom i naszym społeczeństwom przez COVID-19, ale także musi stawić czoła reperkusjom niebezpiecznego starcia między głównymi globalnymi mocarstwami”

  Osobiście uważam że mocodawcy autora powyższych słów zrobili poważny błąd kreując tego człowieka twarzą NWO (samo nazwisko w wielu krajach kojarzy się ze znienawidzonymi nazistami, a ponadto moja wyobraźnia za każdym razem kiedy słyszę Klaus Schwab podświadomie ubiera go w mundur SS). Następny poważny błąd to wypowiedzi tego półgłówka, ponieważ jeśli byłby cokolwiek inteligentny, nie używałby w swoich płomiennych przemówieniach słów (musimy, wymaga, musi) które ewidentnie odsłaniają jego prawdziwe oblicze oraz intencje którymi się kieruję.

  Wyrażenia typu „musimy, mamy obowiązek, wymaga, należy, jesteśmy zobligowani, itp, z punktu widzenia psychologii stanowią próbę ograniczenia wolności adresata do którego jest skierowane przemówienie

  Ponadto według pana Schwaba (ostatnie zdanie cytatu) COWID-19 oraz „niebezpieczne starcia między globalnymi mocarstwami” stanowią główną przyczynę szkód które zostały wyrządzone społeczeństwu i gospodarce światowej, co jest wierutnym kłamstwem, ponieważ ten proces został zapoczątkowany wiele dekad wstecz (lata siedemdziesiąte XX w) oraz jest kontynuowany do dziś przez jego mocodawców.

  Podsumowując pan Schwab to zaborczy egocentryk, ideologiczny nazista (niestety urodził się dopiero w 1938r) półgłówek, notoryczny kłamca i hipokryta.

 13. Admin WM 03.04.2022 08:17

  Odbieram mowę Schwaba jak „nasz plan miał trwać 10 lat, ale musimy go przyspieszyć”. Być może z powodu sypania się planu, być może boi się, że nie dożyje.

  Oczywiście, że Schwab jest tylko pionkiem, ale na chwilę obecną najbardziej odsłoniętym i widocznym.

 14. Abnegat 03.04.2022 10:54

  @Doctor Who, Piron
  Bardzo podobają mnie się wasze komentarze tak 3mać. Zgadzam się, że “Klub Rzymski” działa.
  Admin
  Mam takie wrażenie, że wszyscy jesteśmy tylko pionkami (tylko co niektórzy przekonali innych, że są figurami)

 15. Doctor Who 03.04.2022 11:53

  Piron. Możliwe, że celem takich akcji w stylu Schwaba jest kompromitacja rządów. Na zgliszczach łatwiej zbudować własną wizję. On długofalowo niszczy konkurencję.

 16. robi1906 03.04.2022 14:20

  Wrócę do Kaliningradu, bo jak udowadnia dzisiaj pan Maciak okólnik poszedł od Ukraińców do Skrzypczaka i pomniejszego podjudzacza Masy, tam też pokazał żyda z rosyjskiej telewizji który szczuje Rosjan na Ukraińców, także zawsze jest jak mówię,…. a i nie dam se luzu, bo wystarczy że moi starzy chowali się po rowach żeby ich bandery nie zatłukły, a ja po rowach nie mam najmniejszego zamiaru się chować i dlatego już teraz takim tępym banderowskim bydlakom trzeba mówić Nie.

  Bo za rok, albo za dwa będzie już za późno, jak myślicie że Żeleński pstryknął palcami wczoraj a dzisiaj mu się urodziła armia banderowców?, nie, to trwało latami, tutaj też już o tym pisałem jak 10 lat temu te sprzedajne biskupie świnie dały honoris causa Juszczence, pierwszemu prezydenckiemu banderowcowi Ukrainy.

  Banderyzacja Ukrainy trwa od 30 lat i jeszcze raz to napiszę nie mam najmniejszego zamiaru odpuszczać takim osobnikom jak Masa, bo powtórzę jeszcze raz jak wy posłuchacie Masy to posłucha was Morawiecki i wywoła wojnę z Rosją tak to się zawsze dzieje, żaden judziciel żydowski nie wywoła wojny dopóki nie napuści narodu do wścieklizny.

  Podpuszczanie Ukrainy trwało długo aż doszło do tego, pooglądajcie prostytutkę Błaszczaka sprzed 4 lat:
  https://www.youtube.com/watch?v=QtyzvLTOCCw

  i już wam dzisiaj zapowiadam, że jak przyjdzie sms do Masy to On zacznie was napuszczać na Ukraińców, by tu zrobić Somalię albo Rwandę, tak że wariatom nie można odpuszczać.

 17. MasaKalambura 03.04.2022 14:32

  Ciekawe, jak się będziesz musiał po rowach przed bydlakami Puterszinga kryć, jak dzisiaj kryją się na Ukrainie. Bo w tej chwili to nie Ukraina atakuje, najeżdża i niszczy Rosję. A Rosja żadnej zachęty, prócz słabości Zachodu nie potrzebuje, by wystartować nową wojenkę.

  Wojnę wywołuje ten co najeżdża, czy ten to się broni i uczy obrony i wzywa ludzi do przygotowań, robienia zapasów żywności i leków?

 18. robi1906 03.04.2022 15:37

  Tutaj macie dwa filmiki jak te przygłupy banderowskie chowają sie po domach, a w jednemu to “legalnie” wywalają drzwi z kopa (pewnie w drugim też), a ha i w tym co z kopa, to najemnicy z zagranicy!!!.:

  https://www.youtube.com/watch?v=wbc7BBDu9kE
  https://www.youtube.com/watch?v=xgoHI9A36u4

 19. Abnegat 03.04.2022 16:33

  a ja ostatnio rozmawiam z uchodźcami z Ukrainy (w moim miasteczku to głównie kobiety i dzieci) i zauważam, że wszyscy są tu z powodu strachu przed “wojną” …, coraz bardziej jestem pewien, że to celowe przetasowanie ludności. Taki zastrzyk świeżej krwi dla starzejącej się EU. Zapewne macie również rację odnośnie instalowanej tu V kolumny, zastanawia mnie jednak, czy takie plotki nie służą tylko sianiu nienawiści i niepokojów społecznych?

 20. robi1906 03.04.2022 16:45

  W Przemyślu, w Poniedziałek (nie wiem jak w innych miastach) do szkół mają przyjść dzieci ubrane w niebiesko-żółte barwy, pomału,
  pomału to nie zaczyna wyglądać groteskowo, jeszcze raz wam mówię doprowadzają celowo by tubylcy się wkurzyli, to naprawdę nie wygląda dobrze, bo jak mówię. …żydłaki mają nas rozplanowanych i wiedzą dobrze ile ludzie są zdolni znieść, to tylko dlatego Putin wygrał z kowidem.

  Posłuchacie mnie albo Maciaka to jakoś ujdziemy z tego.

 21. Abnegat 03.04.2022 18:53

  Maciak jest ok chociaż troszkę pesymistyczny no i też stosuje okno O. – z drugiej str. mało powodów do optymizmu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.