Klaus Schwab chwali się, że WEF „infiltruje” światowe rządy

Opublikowano: 28.01.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3596

Założyciel Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) i architekt Wielkiego Resetu Klaus Schwab przyznał, że jego organizacja pozarządowa jest w stanie kierować globalną agendą, ponieważ z powodzeniem przeniknęła do gabinetów wielu światowych rządów.

W rozmowie z komentatorem politycznym i członkiem Bohemian Grove Davidem Gergenem w 2017 roku w Instytucie Polityki Harvard Kennedy School, Schwab opisał, że modus operandi WEF polega na penetrowaniu rządów poprzez instalowanie w nich „młodych światowych liderów”.

„Muszę powiedzieć, że kiedy wymieniam nasze nazwiska, jak pani Merkel, nawet Władimir Putin i tak dalej, wszyscy oni byli młodymi światowymi liderami Światowego Forum Ekonomicznego” – powiedział Gergenowi Schwab. „Więc penetrujemy posady ministerialne” – przyznał. „Wczoraj byłem na przyjęciu dla premiera Justina Trudeau i wiem, że połowa tego gabinetu, lub nawet ponad połowa, to faktycznie nasi młodzi światowi przywódcy” – dodał szef WEF.

„I tak naprawdę również w Argentynie” – dodał Gergen.

„To prawda w Argentynie i teraz jest tak również we Francji, mam na myśli pana prezydenta [Emmanuela Macrona], który jest młodym, światowym przywódcą” – przytaknął Schwab.

Powyższy materiał filmowy udowadnia, że globalizm jest w istocie mafią, a jego „ojciec chrzestny” – Klaus Schwab – przechwala się, że światowi przywódcy nie odpowiadają przed swoimi wyborcami, ale przed nim.

Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Baltazar Bombka 28.01.2022 17:34

  Foliarze… Kto w to uwierzy? Przecież to suweren wybiera polityków!

 2. Wujek Polonii 29.01.2022 02:58

  Ale czy suweren wybiera kandydatów na polityków, czy są samoukami w tym rzemiośle?
  O rzesz!

 3. adambiernacki 29.01.2022 07:23

  Dlaczego to bydle i jego rodzina jeszcze istnieją się pytam?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.