Kłamstwa nauki

Opublikowano: 30.05.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1386

Nauka głównego nurtu wydaje się być rzetelna, jednak to tylko złudzenie. Od niepamiętnych czasów świat nauki akademickiej pełen jest zakłamania wynikającego z różnych powodów. Według mnie istnieją cztery główne przyczyny, dla których nie ujawnia się prawdy na temat rozwoju cywilizacji na Ziemi i przeszłości ludzkości. Kłamstwa nauki są z jednej strony spowodowane dogmatycznym myśleniem badaczy akademickich i ich strachem przed utratą pracy, a z drugiej celowym działaniem ludzi sprawujących kontrolę i władzę nad naszym światem. Fałszywa historia i kłamstwa nauki i utajniona prawda czekają na ujawnienie.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.