Kim jest Eduard Albert Meier?

Opublikowano: 22.04.2007 | Kategorie: Paranauka

Liczba wyświetleń: 1750

Plejady (zwane także Kokoszki lub Siedem Sióstr) to otwarta gromada gwiazd w gwiazdozbiorze Byka, leżąca w odległości około 420 lat świetlnych od nas. Najjaśniejsza z gwiazd jest Alkione, pozostałe widoczne gołym okiem to: Maia, Atlas, Elektra, Merope, Taygete, zaś siódma – Plejone, obecnie nie jest widoczna. Układ tych siedmiu gwiazd jest stosunkowo młody, a planety tego systemu są jeszcze w fazie rozwoju. Macierzyste gwiazdy i planety Plejadan, z którymi Billy Meier utrzymuje kontakty, położone są w tym samym rejonie nieba. Jednakże jest to już inna konfiguracja czasoprzestrzeni, dodatkowe 80 lat świetlnych za Plejadami. Wokół jednej z tamtejszych gwiazd krąży 10 planet, a aż 4 z nich są zamieszkane. Ludzi mieszkających tam zwykliśmy nazywać Plejadanami, choć sami nazywają siebie Plejaranami, zgodnie ze swym systemem, który nosi nazwę Plejar.

„Billy” Eduard Albert Meier (na zdjęciu w maju 1995) urodził się w Bulach w Szwajcarii, 3 lutego 1937 roku. Od 63 lat jest on w fizycznym i telepatycznym kontakcie z istotami pozaziemskimi, utrzymującymi, że pochodzą z systemu gwiezdnego Plejar. Działając jako przedstawiciel i rzecznik Plejadan/Plejaran z planety Erra, Eduard Meier przekazuje nam ich fascynującą, ezoteryczną naukę i wiedzę oraz pomaga im w ich monumentalnym zadaniu zawiedzenia ziemskiego rodzaju ludzkiego z powrotem na właściwą ścieżkę, z której zszedł.

Kontakty Meiera zaczęły się, gdy miał 5 lat, kiedy przygotowywany był do swej życiowej misji poprzez nauki Sfatha, mężczyzny z Plejar. Asket, osoba, która jako druga skontaktowała się z Billym, kontynuowała jego nauczanie przez kolejne jedenaście lat, wiodąc go przez różne krainy na Ziemi, przekazując wiedzę o ziemskich wiarach i kulturach.

28 stycznia 1975 roku zaczął serię ponad 100 kontaktów z Semjase, kobietą Plejadanką/Plejaranką. Podczas tych kontaktów pozwolono mu sfotografować jej promienisty statek wykonujący manewry w powietrzu.

Wykonał ponad 1000 najbardziej przejrzystych zdjęć UFO, jakie kiedykolwiek widziano. Sam kontakt spisany został słowo po słowie i zawiera wiele interesujących faktów o historii Ziemi, cywilizacjach, naukach i sprawach ducha. Od 1989 Billy utrzymuje średnio cztery kontakty rocznie z Ptaahem, ojcem Semjase, a do tej pory nawiązał ich wszystkich 250. Poniższy tekst pochodzi z broszury FIGU (Freie Interessengemeinschaft für Grenz – und Geisteswissenschaften und Ufologiestudien): „The Truth about Billy Meier” (1988).

„Billy Meier, często atakowany jest przez niedoinformowane osoby, które nie mają najmniejszego pojęcia o ogólnym kształcie jego kontaktów oraz misji, jaką mu powierzono. Wielu z atakujących nie zna go osobiście. Niedoinformowani krytycy i niegodni zaufania ludzie, którzy uważają kontakty i misje Billego za niemożliwą, zarzucają mu kłamstwa i manipulowanie ludźmi. Wynika to z faktu, iż te osoby, mówiąc ogólnie, nie posiadają dostatecznych informacji o temacie i okolicznościach i dlatego nie mogą wydać żadnego obiektywnego i kompetentnego osądu na temat misji, kontaktów czy osoby Billego. By to zrobić, trzeba zajmować się tymi sprawami przez wiele lat na poważnie, intensywnie i szczerze, aby poznać wszystkie.

„Przypadek Billego Meiera” w poinformowanych kręgach jest określany jako unikalny. Nie istnieje bowiem prawdopodobnie żaden inny tak bogato udokumentowany przez zeznania świadków i materiały jak on, choć żaden ze świadków nigdy nie miał osobistego kontaktu z pozaziemianami. (Ten przywilej jest zagwarantowany jedynie dla Billego i istot, które przybywają z planety Erra w gromadzie gwiazd Plejad. Nigdy nie przeprowadzili osobistej rozmowy czy świadomej telepatii z żadną inna osobą.) Warto nadmienić, że świadkowie wyrażają zgodę na doświadczanie niesamowitych doznań, które jednak mogą mieć miejsce jedynie poprzez kontakt Billego. Ci bezpośredni świadkowie nie składają się jedynie z przyjaciół i współpracowników Billego, ale również i całkowicie niezwiązanych z nim ludzi. Na przykład widzowie biorący udział w festiwalu muzyki rockowej w 1975 niedaleko góry Bachtel (w Ettenhausen, niedaleko Wetziko, w kantonie Zürich), byli świadkami nocnej demonstracji promienistego statku Plejadan.

Członkowie grupy Billego, która powstała przed 1975 rokiem, musieli przyznać, że mieli kilka paranormalnych doświadczeń dotyczących UFO i obcych istot. Billy nie opierał się kontaktom z pozaziemianami. Wręcz przeciwnie, był nawet poszukiwany przez Plejadan z racji starożytnej misji sprzed tysiącleci. Co więcej, okazało się, że Billy nie zgodził się na kontakty z racji zysków finansowych, rozgłosu czy sławy czego dowodem jest np. styl prowadzonego przez niego życia. Kontakt z Plejadanami nie ma również miejsca dla jego własnej przyjemności, ponieważ, poza wszystkimi tymi wydarzeniami, zarysowuje się ogromna misja, w której bierze udział wiele osób. W związku z tą misją powstały teksty, częściowo podane przez Plejadan lub nawet istoty znajdujące się na wyższym jeszcze poziomie duchowego rozwoju. Niektóre z nich zostały napisane przez samego Billego na prośbę Plejadan.

Okazuje się, iż duża część tych osób, które próbują dyskryminować Billego i kwestionują wszystko co mówi, jest często zazdrosnymi pseudonaukowcami, sekciarzami, fanatykami i schizofrenikami lub po prostu oszczercami, pragnącymi zdusić prawdę , robią to używając wszystkich dostępnych metod, nawet, jeśli trzeba będzie iść po trupach, rujnując i niszcząc reputację innego człowieka.”

Autor: Piotr Cielebiaś
Źródło oryginalne: Billy Meier Home Page
Źródło polskie: Serwis NPN


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.