Kim Dzong Un spalił ministra miotaczem ognia

Opublikowano: 10.04.2014 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 582

Przywódca KRLD Kim Dzong Un spalił miotaczem ognia ministra bezpieczeństwa publicznego kraju, Oh Seon-Honga.

Przyczyną egzekucji było oskarżenie urzędnika o udzielenie pomocy byłemu przewodniczącemu państwowego komitetu obrony, Chang Sung-taekowi, który był wujem Kim Dzong Una.

W grudniu 2013 roku została na nim wykonana kara śmierci za „dokonanie czynów przestępczych, które przechodzą wyobraźnię i które spowodowały kolosalne szkody dla partii i rewolucji”. Później informowano, że zabito także dużą część jego krewnych i około 200 jego zwolenników.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. skyhigh 10.04.2014 11:22

  heh, to sa dopiero jaja, sredniowiecze sie kłania

 2. 23 10.04.2014 12:20

  Brzmi bardzo nieprawdopodobnie.

 3. Bakaliowy_Muffin 10.04.2014 13:09

  Na temat Korei Północenej jest sporo dziwacznych newsów.
  Czuję tutaj wojnę informacyjną. Niedawne newsy o słonecznych podbojach Korei (które okazały się bajką), każą mi podchodzić krytycznie.

 4. Aaron Schwartzkopf 10.04.2014 14:28

  Zastanawia mnie, że ‘Głos Rosji” podając tego “newsa” na nikogo się nie powołuje. Z innych tego typu sensacji można wspomnieć o “rzuceniu psom na pożarcie” skazanego na śmierć wuja przywódcy Korei Płn.
  Jakiś czas temu podawałem przykład doniesienia o rzekomym straceniu tancerki, byłej kochanki Kim Dzong Una, która to “sensacja” okazała się wymysłem pewnego południowokoreańskiego kolorowego pisemka o miernej reputacji. Zostałem wtedy zbesztany przez jednego z komentujących za “sprzyjanie totalitaryzmom”….

 5. Konter 10.04.2014 17:09

  @Bakaliowy, ten artykuł o podboju Słońca przez Korę był ewidentnie zrobiony dla żartu. Nie poznał się na tym chyba tylko ten kto nie doczytał go do końca.

 6. bedzie dobrze 10.04.2014 17:57

  Najlepiej brać informacje z jednej strony wtedy buduje się prawidłowy światopogląd i opinie na dany temat …
  Korea nigdy nie uznała podziału na północną i południową część.To Usa atakuje i wprowadza “demokratyzacje” gdzie się da.
  Całkiem możliwe ,że jest tam dobrze ale lepiej zapoznać się z obiema stronami konfliktu.

 7. tosshi 10.04.2014 20:49

  ja to sceptycznie do tych informacji podchodzę, bo już wiele razy okazywało się (po czasie), że ktoś jakąś bajkę sobie wymyślił. Czytałem ten artykuł na wp i na końcu było napisane, że informacja pochodzi od jakiejś gazety z Korei Południowej, która powołuje się na informacje ze służb wywiadowczych. Zatem są to mało rzetelne źródła, tym bardziej, że już wiele razy gazety koreańskie po prostu kłamały.

 8. luzak1977 11.04.2014 08:32

  A świstak siedzi i… Kurna, jaka ta Korea jest be.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.