Kim byli Egipcjanie?

Opublikowano: 27.06.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1266

Kim byli Egipcjanie? Według egiptologów starożytny Egipt zamieszkany był przez rasę białych ludzi, którzy pełnili rolę faraonów, kapłanów, a także stanowili zwykłą ludność. Jak to jednak zwykle bywa naukowcy nie biorą pod uwagę wszystkich dostępnych materiałów stawiając błędne wnioski. Okazuje się bowiem, że Egipt zwłaszcza w początkach swojego istnienia zamieszkany był przez dwie rasy- białą i czarną. Egiptolog Walter Emery odnajdując czaszki o wydłużonym naturalnie kształcie należały do przedstawicieli rodów arystokratycznych nieznanego pochodzenia, którzy identyfikowani są z mitologicznymi Szemsu Hor rządzącymi Egiptem w czasach prehistorycznych. Oprócz nich, okazuje się, że cywilizację egipską tworzyli murzyni. Liczne teksty starożytnych Greków oraz badania fizyka Ch. Diopa wykazały, że rdzenną ludnością Egiptu była rasa negroidalna, która z czasem miała coraz większy wpływ na losy państwa z nad Nilu.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.