Kierowca „Pershinga” odpowiada na pytania słuchaczy

Opublikowano: 29.07.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 404

Andrzej F. „Florek”, kierowca słynnego „Pershinga”, odpowiada na pytania słuchaczy podcastu. Z materiału dowiesz się m.in.: jakimi samochodami woził swojego szefa, czy na co dzień obawiał się o swoje życie chroniąc bossa grupy, co myśli na temat powstającego filmu Patryka Vegi, czy chciałby raz jeszcze przeżyć to co spotkało go w latach 1990., jJaki największy „bonus” otrzymał od Pershinga, co powiedziałby dziś swojemu szefowi i jakie książki i filmy o tematyce gangsterskiej poleca.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.