Kiedy postęp obraca się w regres

Opublikowano: 30.05.2023 | Kategorie: Gospodarka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3104

W dniu 25 maja 2023, władze miejskie Rawenny (leżącej w obrębie dotkniętego powodzią włoskiego regionu Emilia Romagna) opublikowały komunikat pt. „Środki, jakie powinni podjąć właściciele pojazdów elektrycznych i hybrydowych”.

W komunikacie stwierdzono: „Jako środek zapobiegawczy, dealerzy i osoby prywatne, które w jakimkolwiek charakterze posiadają pojazdy elektryczne i hybrydowe, które zostały zalane wodą w wyniku zjawisk pogodowych w ciągu ostatnich kilku dni lub które znajdują się w szczególnie wilgotnym środowisku, powinny podjąć pewne środki zapobiegawcze w celu ochrony bezpieczeństwa publicznego. W szczególności pojazdy te powinny zostać poddane 15-dniowej kwarantannie, tj. powinny zostać umieszczone na wolnym powietrzu, w odległości co najmniej pięciu metrów od budynków i innych pojazdów. Powyższe procedury zostały zarządzone na wniosek straży pożarnej”.

Na podstawie: IlRestodelcarlino.it
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stary Kulas 02.06.2023 13:04

    Znaczy mają je teleportować na to miejsce kwarantanny czy dojechać na nie?
    PS. Nie znam włoskiego więc nie wiem co tam napisali.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.