Kevin Ship o Hillary Clinton i mrocznym rządzie

Opublikowano: 29.08.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 539

“Najbardziej dziwaczną rzeczą są ludzie, którzy chronili Hillary Clinton przed jawną działalnością przestępczą i naruszeniem ustawy o szpiegostwie. James Clapper, dyrektor National Intelligence, chronił ją ingerując w działalność mediów tak by te szerzyły kłamstwa. Miałeś Johna Brennana, dyrektora CIA, który chronił ją, rozpoczynając fałszywe śledztwo (w sprawie Trumpa) i poruszając sprawę z tym fałszywym dossier. Miałeś Jamesa Comeya, dyrektora FBI, który na wszelkie możliwe sposoby tuszował przestępczą działalność Fundacji Clintonów” – mówi Kevin Shipp, były agent kontrwywiadu CIA.

Tajemnica to bezpieczeństwo a bezpieczeństwo gwarantuje zwycięstwo. Taka dewiza przyświeca największym organizacjom typu CIA, FBI czy NSA. Nie wielu ludzi na świecie zdaje sobie sprawę z faktu, że rzeczywistość, która nas otacza, nie jest taka jak wmawiają nam to prezenterzy głównych mediów. Rzeczywistość w gruncie rzeczy dla wielu osób stanowi tajemnicę, wielu ludzi nigdy nie poznaje prawdy. Są jednak momenty w historii, które rzucają światło na to, co systematycznie było i jest ukrywane przed społeczeństwem. Są momenty, w których utajnione informacje takich agencji jak wyżej wspomniane FBI, CIA czy NSA zostają upublicznione przez ludzi, dla których wolność jest wartością nadrzędną.

Dlaczego dziś w taki sposób rozpoczynamy naszą publikację? Otóż były agent kontrwywiadu CIA Kevin Shipp udzielił wywiadu Gregowi Hunterowi z USAWatchDog.com. Podczas tego wywiadu Shipp wymienił nazwiska osób chroniących zbrodniczy syndykat, w tym wspomniał także o finansowaniu płynącym od George’a Sorosa, a także dyrektora National Intelligence Jamesa Clappera, dyrektora CIA Johna Brennana, dyrektora FBI Jamesa Comeya, prokuratora generalnego Loretty Lynch oraz kongresmanów, senatorów i byłych członków gabinetu Hillary Clinton.

“Hillary Clinton wykorzystała nielegalny prywatny serwer do prania pieniędzy w zagranicznych bankach, więc nie podlegała przepisom USA, żądaniom Kongresu ani żądaniom FOIA dotyczących dowodów malwersacji finansowych. Zrobiono to, aby wyprać te pieniądze na całym świecie i skierować je do Fundacji Clintona w taki sposób, aby rząd USA nie mógł tego procederu wykryć a następnie skutecznie zbadać. Mueller jest albo kompletnym głupkiem, którym nie jest, albo przeoczył największe przypadki terrorystyczne w historii USA. O czym mówię? O poczynaniach Hillary Clinton, Fundacji Clintona, Uranium One i oczywiście, nie można zapomnieć o procederze niszczenia wszystkich e-maili i dowodów pochodzących z prywatnych serwerów Rodziny Clintonów, dowodów świadczących o wielkiej przestępczej siatce do której należą biznesmeni oraz politycy z całego globu” – mówi Kevin Shipp.

Należy pamiętać, że Hillary Clinton reprezentuje sobą status quo układu, który trwał od dziesięcioleci, układu ludzi znajdujących się za kurtyną, którzy wspierali dążenia wybranych kandydatów do objęcia stanowiska prezydenta USA. Hillary Clinton ostatecznie przegrała wyścig o fotel prezydenta z Donaldem Trumpem, czego bezpośrednim skutkiem był wręcz histeryczny atak na Trumpa. Powróćmy jednak do osoby Kevina Shippa i jego relacji.

“Najbardziej dziwaczną rzeczą są ludzie, którzy chronili Hillary Clinton przed jawną działalnością przestępczą i naruszeniem ustawy o szpiegostwie. James Clapper, dyrektor National Intelligence, chronił ją ingerując w działalność mediów tak by te szerzyły kłamstwa. Miałeś Johna Brennana, dyrektora CIA, który chronił ją, rozpoczynając fałszywe śledztwo (w sprawie Trumpa) i poruszając sprawę z tym fałszywym dossier. Miałeś Jamesa Comeya, dyrektora FBI, który na wszelkie możliwe sposoby tuszował przestępczą działalność Fundacji Clintonów. Chroni ją również Peter Strzok, a teraz wydaje się, że GCHQ w Wielkiej Brytanii używało informacji NSA, by celować w Donalda Trumpa by chronić w ten sposób Hillary Clinton. Musisz zadać sobie pytanie, jaki rodzaj władzy lub powiązań posiada ta kobieta, że była w stanie skłonić wszystkich członków Głębokiego Państwa, Rządu Cienia, do zaryzykowania własnych kar kryminalnych, aby ją chronić i próbować doprowadzić ją do zwycięstwa w wyborach prezydenckich? To jest Rząd Cieni. To jest Głębokie Państwo. Cała ta sprawa jest przerażająca, jest tak mroczna, jak to tylko możliwe, i jest to największa sprawa szpiegowska z udziałem urzędników państwowych w historii tego kraju” – podsumowuje były agent CIA.

Walka o władzę nie zna granic, społeczeństwa nawet nie zdają sobie sprawy z tego, do czego są zdolni posunąć się ludzie za kurtyną. Władza daje możliwość kontroli i przewidywania przyszłości. W jaki sposób można przewidzieć przyszłość? Można ją przewidzieć, gdy się ją tworzy. Hillary Clinton jest elementem mrocznej układanki, która od setek lat dąży do pełni władzy a co za tym idzie, pełnej kontroli nad cywilizacją.

Autorstwo: Zespół “Globalnego Archiwum”
Zdjęcie: Aaron Vowels (CC BY 2.0)
Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Niewypadamiteraz 29.08.2018 21:55

    Zero konkretów. Nie wymienił ani jednej “działalności przestępczej” Clinton. Jak dla mnie to jest farsa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.