KE chce przejąć ciężar decyzyjny dla całej UE

Opublikowano: 06.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 676

Agaton Koziński analizuje spór między rządem polskim a Brukselą. Wskazuje na zależność temperatury tego sporu od konfliktów wewnętrznych w Polsce oraz tarć kompetencyjnych między instytucjami UE, spośród których dominującą rolę próbuje pełnić Komisja Europejska. Publicysta ubolewa nad tym, że poszczególne państwa członkowskie rezygnują z budowania pozycji Rady Europejskiej, niejako bojąc się zabierać głos. Gość „Popołudnia Wnet” zwraca uwagę, że w UE obowiązują podwójne standardy w kwestii praworządności.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.