Kazia Pułaska

Opublikowano: 19.04.2019 | Kategorie: Publicystyka, Seks i płeć

Liczba wyświetleń: 769

Zawartość kobiety w polskim bohaterze narodowym.

„Generał Kazimierz Michał Pułaski. Bohater dwóch kontynentów i jednej sprawy – niepodległości”. Na tablicy poświęconej patronowi Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu obok portretu bohatera dwie skrzyżowane flagi: polska i amerykańska.

Na razie nauczyciele i uczniowie nie zastanawiają się nad płcią patrona. Podobnie jak na Uniwersytecie Technologiczno- Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w tym mieście.

Ale kłopot wisi w powietrzu. Dotarło również tutaj, że w ostatnich dniach amerykańscy uczeni potwierdzili: generał był kobietą!

Pułaski interseksualny

Coś, co od dawna wiadomo – bagatelizują liberalne media.

Niby tak. Już 23 lata temu naukowcy uznali szkielet Pułaskiego za kobiecy. Może w grobowcu pochowano kogoś innego? – spekulowano, bo nie wystarczyło kasy na badania genetyczne. Teraz do nich wrócono. Porównano materiał genetyczny z DNA potomkini siostrzenicy Pułaskiego. Przeanalizowano kształt i ułożenie ran szkieletu. Zbadano odciski pocisków. Okazało się, że rodzina lekarza, który operował rannego bohatera, do dziś przechowuje kulę. Z szacunku dla bohatera czy na pamiątkę szoku dziada, który odkrył pochwę pod mundurem?

Jest diagnoza: Pułaska cierpiała na przerost nadnerczy. Powoduje to produkcję dużej ilości męskich hormonów i nietypowy rozwój. Bohater to osoba interseksualna z biologicznymi cechami kobiety – orzekli uczeni.

Pułaski transseksualny

W Polsce mówi się jedynie o transseksualizmie. Taka osoba ma narządy płciowe zgodne z płcią genetyczną. Jest nieszczęśliwa, ponieważ chciałaby być przedstawicielem płci przeciwnej i zazwyczaj ma orientację seksualną zgodną z płcią psychiczną.

Interseksualizm, czyli obojnactwo polega na jednoczesnym występowaniu narządów płciowych męskich i żeńskich. Bywa, że z pozoru wszystko jest z porządku. Dopiero w czasie dojrzewania płciowego okazuje się, że dziewczynka nie ma menstruacji, bo miejsce jajników zajmują produkujące testosteron jądra.

Ile interseksów rodzi się w Polsce? Nie wiadomo. Jednak istnieją. I nie biorą się stąd, że ubierano chłopców w sukienki czy odwrotnie, dziewczyny w spodnie, choć tak chciałoby PiS.

Portal Medonat.pl opisuje przypadek Adasia. Urodził się ze szczątkowym penisem. Jąder nie było, badania hormonalne i genetyczne dowodziły, że jest dziewczynką. Jednak rodzice postanowili, że zostanie chłopcem, bo mężczyznom jest w życiu łatwiej. Przeprowadzono operacje rekonstrukcyjne, podano hormony.

Ale dzieciak mówi o sobie w rodzaju żeńskim. Wiedział, że jest dziewczynką. Był na tyle dziwny, że koledzy zaprowadzili go do lasu, przywiązali do drzewa, sikali na niego.

Dziś wykonuje się u obojnaków jedynie operacje maskujące, żeby nie budziły sensacji w przedszkolu podczas siusiu. Prawdziwej korekty dokonuje się, gdy młody człowiek sam wybierze płeć. Bo płci nie można się nauczyć.

Portale medyczne przywołują przykład Gabriela. Przez 26 lat był facetem. Źle się z tym czuł. Okazało się, że ma macicę. Operacja. Gabriela urodziła bliźniaki!

– Ty pedale! – usłyszała, kiedy pojechała w odwiedziny do mieszkających na wsi rodziców.

Pułaski bez uzgodnienia

Ruch Palikota żądał wprowadzenia ustawy o uzgodnieniu płci. Pracowano nad nią przez 4 lata. Trafiła do kosza przez Andrzeja Dudę, który posłużył się argumentacją prawicowego Instytutu Kultury Prawnej Ordo Iuris. Podniósł, że nie można zmienić płci na życzenie. A już zwłaszcza wtedy, gdy jest się rodzicem. Jeśli zapalić zielone światełko, to tylko dla tych, którzy mają i macicę, i penisa. Takie dziwaki pod żadnym pozorem nie mogą mieć prawa do adopcji!

Pułaski bez różnicy

W USA zamiana Pułaskiego na Pułaską nie robi różnicy. Ot, ciekawostka historyczna. Bohater czy bohaterka, twórca czy twórczyni narodowej kawalerii – co za różnica? Płeć nie przekreśla zasług. Przecież Pułaski (Pułaska) walczył(a) o niepodległość, za co został(a) mianowany(a) generałem. No i podczas bitwy pod Brandywine miał(a) ocalić życie Jerzego Waszyngtona.

Co innego w Radomiu.

– Uniwersytet ma za patrona Pułaskiego od 41 lat. Przybrał to imię, kiedy był tylko Wyższą Szkołą Inżynierską. Nigdy dotąd nie było powodu się wstydzić. Dziś są poważniejsze sprawy. Perłą każdego uniwersytetu jest kierunek lekarski. Dopiero z nim wystartowaliśmy, a dobijają się setki kandydatów!

W Szkole Podstawowej nr 7 w Radomiu nauczyciele nie przejmują się patronem, tylko strajkiem. 91,5 procent nauczycieli było „za”. Nie przyłączyła się tylko dyrektorka i wice. Bo są pracodawcami, zatem im nie wolno. A także katecheta. Biskup zabronił. W pierwszy dzień strajku z rana przyszła garstka dzieci, bodaj sześcioro. Kuchnia pracowała pełną parą, obiad jest bardzo ważny, może młodzież zechce zjeść i pojawi się więcej głodnych?

Na razie patronka Kazimiera Pułaska nie budzi emocji. Przewodniczący komisji strajkowej to kobieta. Podobnie jak przewodnicząca rady rodziców, która popiera strajk. Ale czym dalej na wschód, tym trudniej. W Białymstoku imię Kazimierza Pułaskiego nosi Szkoła Podstawowa nr 14 położona przy ul. Kazimierza Pułaskiego. 700 uczniów. 70 lat istnienia. W tym roku przypada 40. rocznica wyboru patrona. Hasło szkoły: „Społeczeństwo jutra zaczyna się dzisiaj”. Ale chodzi o doświadczenie w nauczaniu zintegrowanym. I ofertę edukacyjną. Nie o ideologię LGBT.

Pułaski ma tutaj izbę pamięci. Pułaski, nie Kazimierz St. Kozłowski. Niepotrzebnie więc pytam o generalskiego druha. Nie ma potrzeby zastanawiać się nad niuansami tej przyjaźni.

„Zawsze chcemy być razem – o ile będzie możebnym – i zawsze być z wiedzą bliscy sobie” – napisali Pułaski i Kozłowski we wspólnym testamencie. „Gdyby w razie który z nas był chory, ranny, w niewolę zabrany lub innem nieszczęściu, to drugi brat ma mieć o nim troskę we wszystkich potrzebach, ratować i opiekować się jego osobą jako i całym mieniem…”.

Strona Sp14-bialystok.pl jest zablokowana. Przypadek?

– No, kłopot z Pułaskim jest. To prawie jak mieć za patronkę Annę Grodzką! – słyszę.

Pułaski z zakolami

Ojczyzna ma zostać strefą bez aborcji, eutanazji, in vitro, ideologii gender. Jak doniósł „Nasz Dziennik”, drogę wskaże Podkarpacie. Tutaj władze ustanowią dobre prawo lokalne. Bo w sejmiku mają większość „ludzie z wartościami, ludzie sumienia”.

To początek. Wszędzie, gdzie rządzi PiS, odbędą się podobne działania. Ideologia gender nie może niszczyć niewinnych dzieci.

SP nr 31 w Rzeszowie nosi imię Pułaskiego. I wciąż jest dumna z patrona. Jeśli czegoś żal, to tylko faktu, że w Polsce Pułaski jest zdecydowanie mniej znany i ceniony niż za oceanem.

„11 października każdego roku cała Ameryka obchodzi Dzień Pamięci generała Pułaskiego… Odbywa się największa w USA parada Pułaskiego na 5 alei w Nowym Jorku. Jego imieniem nazywane są różne instytucje, fundacje, place, ma wiele pomników, tablic, a w amerykańskiej historii swoje piękne miejsce – po wieczne czasy”.

Pułaski był kobietą? Bzdury jakieś. Zakola miał od testosteronu – jak każdy facet. Badania? Nie było żadnych badań ciała, bo nie ma ciała! Ze szkolnej gazetki: „Pułaski zmarł 11 października w roku 1797 z dala od brzegów na pokładzie statku. Nie mogąc z powodu panujących upałów odwieźć zwłok bohatera do Charlestonu – oddano je morzu”.

Autorstwo: Bożena Dunat
Źródło: Nie.com.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.