Kazia, Hania i Ameryka

Opublikowano: 11.09.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 761

11 września przypada 21 rocznica ataku terrorystycznego na wieże World Trade Center. W tym czasie w Nowym Jorku przebywała bohaterka reportażu Kazimiera Bieniek, która jechała pod jedną z wież do starszej osoby, którą się opiekowała. Trafiła tam dzięki Hani, przyjaciółce, z którą była w domu dziecka w Turkowicach w powiecie hrubieszowskim. Sama miała smutne dzieciństwo. Ojca zabili Niemcy, babcię i stryja nacjonaliści ukraińscy a matka zmarła na gruźlicę. W domu dziecka prowadzonym przez siostry zakonne odnalazła nowy dom. Tam poznała też Hanię, której już po opuszczeniu sierocińca bardzo pomogła. Po wielu latach, Hania odszukała ją i postanowiła za tę pomoc się odwdzięczyć.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.