Katolickie kuratorium pyta 9‑latków o orientację seksualną

Opublikowano: 22.10.2021 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 939

Okręgowe Kuratorium Szkół Katolickich Waterloo (WCDSB) w Kanadzie prowadzi ankietę, w której dzieci w wieku 9 lat mają odpowiedzieć na pytania dotyczące orientacji seksualnej i tożsamości płciowej.

Badanie nosi nazwę Student Equity Census Survey 2021. Według kuratorium „celem jest wyeliminowanie rasizmu systemowego i zwiększenie równości rasowej w WCDSB”. Inicjatywa odwołuje się do ustawy antyrasistowskiej z 2017 r., która daje instytucjom publicznym prawo do zbierania danych osobowych w celu pozyskania informacji o różnorodności rasowej.

„Wyniki i analiza spisu pozwolą nam lepiej zrozumieć różnorodność uczniów w WCDSB oraz kulturowy, społeczny i demograficzny skład naszych szkół” – twierdzi kuratorium.

Ankieta zawiera serię pytań, które nie mają nic wspólnego z rasą, a natomiast pytają dzieci o uczucia i orientację seksualną.

Jedno z pytań, które zostanie zadane dziewięcioletnim dzieciom, prosi respondenta o określenie, jakiej są płci, a starsi uczniowie proszeni są o określenie, czy ich płeć jest taka sama, jak płeć, która została im przypisana przy urodzeniu — insynuując, że mogą być różne. Ten sam blok pytań zawiera definicję, która stwierdza: „Tożsamość płciowa odnosi się do wewnętrznego poczucia osoby lub poczucia bycia kobietą, mężczyzną, obydwojgiem, ani lub nigdzie w spektrum płci, co może, ale nie musi być takie samo jak czyjaś płeć biologiczna”.

Obecnie w Ontario uczniowie uczą się programu edukacji seksualnej w ramach wychowania fizycznego, który został ogłoszony przez rząd Douga Forda w 2019 roku. Ford obiecał przedstawić mniej radykalny program, który miał być odejściem od poprzedniej wersji, jednak kiedy rząd opublikował nowy program w 2019 r., krytycy twierdzili, że nie zmienił się on znacząco. W wersji Douga Forda małe dzieci wciąż są uczone nowej teorii płci.

Opracowanie: Andrzej Kumor
Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: Goniec.net

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 5 , średnia ocena wartości wpisu: 1,60 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. walirlan 22.10.2021 20:19

    Czy ich płeć jest taka sama, jak płeć, która została im przypisana przy urodzeniu?
    Nie rozumiem jak mama i tata widząc, że urodził im się syn, no bo zobaczyli małego peniska, MOGLI MU PRZYPISAĆ PŁEĆ MĘSKĄ?

    Niech mnie ktoś oświeci jak to możliwe, że są tacy nienormalni rodzice?

  2. Matylda 23.10.2021 09:31

    @walirlan – 50 lat systemu „edukacji” wystarczyło. W szkołach nie uczą już logiki, tylko odpowiedzi na testy i oto proszę, całe narody nie potrafią samodzielnie myśleć i uwierzą w każdą bzdurę. Gorzej niż komuna.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.