Katastrofa UFO w Gdyni

Opublikowano: 09.07.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 584

Co uderzyło w taflę wody basenu portowego w Gdyni? Czy był to upadek meteorytu czy też katastrofa statku kosmicznego? Dlaczego po wydobyciu z dna marskiego tajemniczego obiektu w kształcie walca po godzinie nad Gdynią pojawił się latający talerz? Kim, była tajemnicza istota odnaleziona na plaży przez strażników portowych? Czy odnalezione przez polskiego oficera tajne dokumenty z katastrofy mówią o tym, że ciało obcego nadal znajduje się w Polsce? Czym był walcowaty obiekt, który z impetem uderzył w taflę wody basenu portowego? Część statku kosmicznego? Kapsuła ratownicza?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 2,33 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

„Pekin” w ogniu

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o