Katastrofa UFO na pustyni Aztec w Nowym Meksyku

Opublikowano: 20.04.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 960

W rok po katastrofie w Roswell na złowrogiej pustyni Aztec w Nowym Meksyku rozbił się kolejny latający dysk Ebenów. W statku kosmicznym znaleziono 16 ciał. Wojsko przez dwa tygodnie zbierało części z rozbitego UFO, pod groźbą więzienia zabroniono świadkom komukolwiek o wypadku mówić. Miejsce katastrofy posprzątano, ciała obcych wywieziono do bazy w Strefie 51. Czy była to misja ratunkowa wysłana w celu zabrania ocalałego Ebena na planetę Serpo? Dlaczego dysk uległ awarii? A może został zestrzelony? W jaki sposób pozyskano informacje na temat systemu zasilania statku i bloku sterowniczego? Dlaczego Eben tak ochoczo i szybko wyjawił technologię swojej rasy i dlaczego tak szybko zmarł? Czy faktycznie z raportów naukowych wynika, że po drugiej katastrofie UFO pozyskano wiedzę na temat zasilania i sterowania latającym dyskiem?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.