Kary za ukrywanie pieniędzy!

Opublikowano: 11.12.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1796

Władza chce wiedzieć wszystko o stanie posiadania obywateli. To bardzo niebezpieczne, bo oznacza, że rząd może szykować nowy podatek od własności (np. posiadanych przedmiotów wartościowych i gromadzenia oszczędności). Pomysł polega na tym, że wiele służb miałoby możliwość kontrolowania obywateli totalnie, bez ograniczeń. Permanentna inwigilacja finansowa.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Admin WM 11.12.2020 10:46

    Pewnie potrzebują takich uprawnień do Wielkiego Resetu.

  2. Szwęda 11.12.2020 18:49

    Zapewne równolegle z totalną inwigilacją, likwidacją gotówki, będą bandyci wprowadzali zakaz posiadania złota, platyny, srebra i innych drogocennych metali szlachetnych pod surową karą.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.