Karnawał solidarności… a potem stan wojenny?

Opublikowano: 23.11.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 683

Przed nami 100 dni solidarności… społecznej? Socjalnej? Robotniczej? Rząd na razie nie sprecyzował, ale pod koniec tego okresu ma pojawić się szczepionka na niezwykle groźnego chińskiego wirusa, co powinno wprowadzić cały naród polski w doskonały, karnawałowy nastrój. Ewentualnie teraz mamy właśnie „karnawał solidarności”, a jak na koniec się nie zaszczepimy, to może jakiś stan wojenny? Przygotowania do brutalnego, odhumanizowanego i bezwzględnego reżimu idą bowiem w całej Europie pełną parą. Niedawno Polacy skarżyli się, że bijący ich policjanci nie mają identyfikatorów z imieniem i nazwiskiem, a tymczasem Francja wprowadza właśnie prawo, które zakazuje nie tylko publikacji danych osobowych funkcjonariusza, ale także jego wizerunku i to pod groźbą kary roku więzienia! Czy w Polsce będzie podobnie?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o