Kara śmierci za bluźnierstwo

Opublikowano: 16.12.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 582

Rząd Kuwejtu opublikował projekt ustawy, wprowadzającej karę śmierci za bluźnierstwo. Zgodnie z nią człowiek, który podejmie działania uznane za bluźnierstwo, może zostać wtrącony do więzienia na 5 lat i ukarany wysoką grzywną. Jeśli sytuacja powtórzy się, oskarżany może zostać skazany na karę śmierci.

Zarówno w Kuwejcie, jak i w Egipcie, umacniają się wpływy islamistów, gdzie po rewolucji arabskiej wiosny nowe władze dążą do zaostrzenia kar za bluźnierstwo.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. agama 16.12.2012 09:45

    Nowa inkwizycja.

  2. lokso 16.12.2012 11:55

    To że islam jest religią miłości to wiadomo, i że nie jest dziwaczna też. Część instrukcji oddania moczu za al-islam:
    Po oddaniu moczu należy środkowym palcem lewej ręki dokonać trzykrotnego ucisku miejsca pomiędzy odbytem a podstawą członka, następnie trzymając członek pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym trzykrotnie nacisnąć przesuwając kciuk i palec wzdłuż aż do punktu obrzezania, a następnie trzykrotnie nacisnąć żołądź. Po dokonaniu Istibra, jakikolwiek wydostający się płyn jest już czysty rytualnie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.