Kanał RSS dla komunikatów o Radiu WM

Opublikowano: 21.04.2018 | Kategorie: Komunikaty WM

Liczba wyświetleń wpisu: 54

Komunikat dla firm grających Radio Wolne Media – dzisiaj, 21 kwietnia 2018 r., po dodaniu nowych piosenek, zaktualizowano spisy wykonawców. Aktualizacje będą dokonywane co sobotę.

Aby ułatwić dowiadywanie się przez firmy grające Program 2 i 9 Radia Wolne Media informacji o nowych spisach wykonawców, oraz wszystkim ciekawym informacji o zmianach w Radiu Wolne Media, o nowej ramówce w Programie 3, przygotowałem kanał wiadomości RSS:

RSS Radio Wolne Media

Print Friendly, PDF & Email

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Program 3 RWM – 23.06.2019

Nowe piosenki i poprawki w Radiu WM

Nowy player Radia Wolne Media i strumień PLSDodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o
pl Polski
X