Kanadyjscy rolnicy solidarni z duńskimi

Opublikowano: 06.08.2022 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1119

Chociaż wydarzenie to nie pojawiło się w mediach głównego nurtu, pod koniec ubiegłego miesiąca w Winnipegu w Manitobie, duża grupa Kanadyjczyków wzięła udział w konwoju, aby wyrazić swoje poparcie dla niderlandzkich rolników, którzy obecnie protestują przeciwko polityce redukcji nawozów przez ich rząd.

W filmie z 25 lipca opublikowanym w mediach społecznościowych zatytułowanym „Protest niezgłaszanych rolników zorganizowany w solidarności z holenderskimi rolnikami” można zobaczyć setki Kanadyjczyków w samochodach, ciężarówkach i maszynach rolniczych biorących udział w konwoju na głównej autostradzie w Winnipegu, okazujących wsparcie dla rolników w Niderlandach.

Na filmie widać, na wielu pojazdach flagę Holandii

Na jednym dużym traktorze widniał napis: „Żadnych nawozów, rolników, żywności”, podczas gdy ciężarówka typu pick-up miała napis „Rząd kłamie. Walka o wolność.”

Jak donosi portal LifeSiteNews.com, przez ostatni miesiąc rolnicy w Holandii protestowali przeciwko polityce redukcji nawozów zaproponowanej przez ich premiera związanego ze Światowym Forum Ekonomicznym , Marka Rutte.

Rząd Trudeau od dłuższego czasu planuje wdrożenie polityki nawozowej podobnej do tej, którą narzuca Rutte. Dlatego rząd Kanady wyznaczył cel redukcji emisji nawozów, co jest częścią zobowiązania do zmniejszenia całkowitej emisji gazów cieplarnianych w Kanadzie o 40–45% do 2030 r.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: LifeSitenews.com
Źródło: Goniec.net

9

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.