Kanada odrzuciła zniesienie restrykcji covidowych dla podróżnych

Opublikowano: 31.05.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Turystyka i podróże, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 7341

Wniosek Partii Konserwatywnej, aby w przypadku podróży lotniczych zwrócić się do rządu o powrót do zasad sprzed pandemii w celu skrócenia czasu oczekiwania na lotniskach, został odrzucony w poniedziałek w kanadyjskiej Izbie Gmin.

Wniosek złożony przez konserwatywną posłankę i krytyk transportu Melissę Lantsman poparli głównie członkowie jej własnej partii. Liberalny poseł Joël Lightbound, który w lutym publicznie skrytykował ograniczenia COVID-19 swojej partii, również głosował „za”.

We wniosku, odrzuconym stosunkiem głosów 202 do 117, stwierdzono, że konieczny jest powrót do zasad i usług sprzed pandemii, aby poradzić sobie z „niedopuszczalnymi czasami oczekiwania” na lotniskach.

Stwierdzał również, że obecne ograniczenia są „nieskuteczne”, a inne kraje sojusznicze zniosły ograniczenia COVID-19 na lotniskach, gdy tymczasem środki szkodzą gospodarce Kanady.

Poza liberałami i NDP również posłowie Bloku Québécois bronili obecnych ograniczeń i wyrażali ubolewanie z powodu niskiego upowszechnienia dawek przypominających w Kanadzie.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.