Instalują kamery wykrywające chorych na COVID-19

Opublikowano: 01.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1957

Władze w Abu Dhabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie) rozmieściły kamery do rozpoznawania twarzy w centrach handlowych, a nawet w dzielnicach mieszkaniowych, uzasadniając, że są one w stanie „wykrywać COVID-19”.

„Technologia rzekomo wykrywa wirusa za pomocą fal elektromagnetycznych, które zmieniają się z powodu obecności cząsteczek RNA w ciele zarażonej osoby” – informuje „Reclaim The Net”.

Rząd twierdzi, że próba technologii z udziałem 20 000 uczestników osiągnęła wysoki stopień skuteczności i ma 93,5% dokładność w identyfikacji zainfekowanej osoby.

Według Instytutu Badawczego EDE, który stworzył tę technologię, „System skanowania EDE będzie używany w centrach handlowych, jako część testów w niektórych obszarach mieszkalnych oraz w punktach wejścia na ląd i powietrze, w ramach wysiłków na rzecz wzmocnienia środków ostrożności i ograniczenia rozprzestrzenianie się COVID-19 poprzez ustanowienie bezpiecznych stref”.

Jest to kolejny przykład na to jak pandemia została wykorzystana przez rządy do szybkiego rozwoju państwa policyjnego zajmującego się bezpieczeństwem biologicznym pod pozorem zatrzymywania rozprzestrzeniania się wirusa.

Zdjęcie: PhotoMIX-Company (CC0)
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. donkey 01.07.2021 18:30

    Kolejny dowód na to odbieranie wolności pod płaszczykiem walki z covidem.
    Umieścili w jednym zdaniu 2 mądre słowa: promieniowanie elektromagnetyczne, mRNA i myślą że każdy to łyknie jak młody pelikan.
    To nie ma prawa działać, chyba że szczepionki mają antenkę xD LOL

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.