Kamerą w radykalnego klimatystę

Opublikowano: 29.05.2023 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Kultura i sport, Media, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2420

Radykalni klimatyści zakłócili tym razem program nadawany na żywo w Szwecji. Dla jednego z eko-fanatyków nie skończyło się to zbyt dobrze – dostał kamerą prosto w głowę.

W weekend odbywał się finał szwedzkiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Występowała Charlotte Kalla, biegaczka narciarska, swego czasu wielka rywalka Justyny Kowalczyk.

W trakcie występu nagle na parkiecie pojawili się tzw. aktywiści klimatyczni. Rozsypali kolorowy proszek i wywiesili jakiś transparent. Policja na krótko zatrzymała i przesłuchała trzy osoby – są podejrzane o wandalizm.

Poplecznicy Grety Thunberg tłumaczyli potem, że politycy robią zbyt mało w „obronie klimatu”, że zmierzamy do katastrofy i rzekomo my jesteśmy ostatnim pokoleniem, które może powstrzymać „projekt śmierci”. Jednocześnie dodali, że protestują od 30 lat i jakby nie zauważają w tym żadnej sprzeczności. Nieśmiało zauważamy, że jedno pokolenie to mniej więcej 20-25 lat, zatem dzielni eko-aktywiści walczą już drugie pokolenie i nie dość, że są nieskuteczni (skoro oskarżają polityków o niedostateczne działania), to jeszcze z klimatem nie dzieje się nic strasznego.

Jeden z aktywistów klimatycznych całą akcję skończył z obitą głową. Operator kamery, wykonując szybki manewr, tak nieszczęśliwie poprowadził ciężki sprzęt, że trafił w głowę lewaka.

Autorstwo: KM
Źródło: NCzas.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Stary Kulas 29.05.2023 14:08

    Jeżeli próbuje się terroryzować społeczeństwo niespodziewanymi atakami to powinno się odpowiadać za terroryzm, nie za wandalizm.
    PS. Co to był za proszek? Jaki ma wpływ na zdrowie człowieka i na środowisko?

  2. bryxus 29.05.2023 16:52

    Proponowal bym aby wszyscy extremalni klimatysci popelnili zbiorowe sepuku…dla dobra Gai oczywiscie!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.