Kalendarium wydarzeń na linii III RP – Izrael

Opublikowano: 12.06.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 762

Coś musi się szykować wobec Polski, co ma związek z Izraelem i Żydami, gdyż doznały przyspieszenia pewne wydarzenia w Polsce i wokół Polski.

– 11.12.2017 roku został powołany rząd Mateusza Morawieckiego, którego Jarosław Kaczyńskiemu naraili J. Daniels (przyjaciel Donalda Trumpa od 2010 roku) i Fogelman (kolega szkolny braci Kaczyńskich i operator wielu prywatyzacji w III RP).

– 12.12.2017 roku (dzień po powołaniu rządu Mateusza Morawieckiego) w Senacie USA przyjęta zostaje ustawa 447, która do Senatu USA wniesiona została 27.02.2017 roku (ponad miesiąc po objęciu urzędu prezydenta USA przez Donalda Trumpa).

– uchwalona zostaje USTAWA z dnia 26 stycznia 2018 r. o zmianie ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, która staje się pretekstem do rozpętania międzynarodowej nagonki na Polskę.

– 27 stycznia 2018 roku, podczas uroczystości 73. rocznicy wyzwolenia obozu w Auschwitz-Birkenau, dochodzi do skandalu sprowokowanego wypowiedzą ambasador Izraela Anny Azari, która zaapelowała do polskiego rządu, by zmienił ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej.

– 12 kwietnia 2018 roku do Polski przyjechali (z okazji Marszu Żywych) prezydent Izraela oraz szef Mosadu, szef agencji bezpieczeństwa Shin Bet i szef sztabu IDF sił zbrojnych Izraela.

– 24 kwietnia 2018 roku Izba Reprezentantów USA uchwala ustawę 447.

– 9 maja 2018 roku prezydent D.Trump podpisuje ustawę 447 i tym sposobem staje się ona prawem w USA.

– 27 maja 2018 roku do Kielc przyjechało 120 najważniejszych izraelskich policjantów z okazji rocznicy “pogromu kieleckiego”, przypadającej… na 4 lipca.

– W maju 2018 roku rozgorzała batalia o Pomnik Katyński w Jersey City, po tym jak kilka tygodni wcześniej prasa lokalna podała, że burmistrz Jersey City Steve Fulop planuje przeniesienie go w inne miejsce.

– Nastąpił atak burmistrza na marszałka Senatu S. Karczewskiego, który zarzucił marszałkowi Senatu antysemityzm i zaprzeczanie Holokaustowi.

– 3 czerwca 2018 roku rozpoczęły się się w niedzielę w Polsce i krajach bałtyckich, dowodzone przez USA manewry wojskowe NATO Saber Strike z udziałem około 18 tys. żołnierzy z 19 krajów, głównie państw członkowskich Sojuszu Północnoatlantyckiego. Do tych ćwiczeń sił NATO, po raz pierwszy Izraelskie Siły Obronne oddelegowały kilkudziesięciu żołnierzy z Brygady Spadochronowej.

Nasuwa się pytanie o to, co jest przyczyną takiego ciągu wydarzeń na linii Poska – Izrael?

Są podejrzenia, że może chodzić o zorganizowanie prowokacji (stąd ta nad aktywność służb mundurowych Izraela w Polsce) o charakterze antysemickim, która mogłaby posłużyć do oskarżenia Polaków i Polski w oczach świata o agresywną antysemickość i być pretekstem do zewnętrznej interwencji w Polsce i załatwienia, z wykorzystaniem ustawy 447, restytucji bezspadkowego mienia żydowskiego w Polsce.

Autorstwo: 35stan
Źródło: NEon24.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.