Kaczyński wzywa do ulicznych bójek, konfrontacji siłowej i obrony kościołów

Opublikowano: 28.10.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 271

Paulina Matysiak – posłanka Lewicy sądzi, że w protestujący nie prowadzą tzw. wojny z rządem. W związku z czym nie zgadza się ze stosowaniem przemocy podczas protestów. A do takich aktów w ostatnich dniach doszło. Zdaniem posłanki Lewicy Prawo i Sprawiedliwość ma wszelkie środki, aby ochłodzić spór polityczny. Jednak partia rządząca zamiast to czynić, dolewa oliwy do ognia m.in. poprzez wtorkowe wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego, wicepremiera i prezesa PiS. Deputowana uważa, że akty wandalizmu w stronę kościoła nie są niestosowne. Natomiast aborcja winna być legalna do 12 tygodnia ciąży.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o