Kaczyński oszalał? Czy PiS to już mafia?

Opublikowano: 07.03.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 3143

Jak donoszą portale Gazeta.pl, Money.pl, NaTemat.pl, Fakt.pl, Oko.press i BuisnessInsider.com.pl – ponad 1,1 mln zł Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przekazało łącznie na remont dworku prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka w Borkówku. Kilkaset tysięcy złotych przekazały także Fundacje KGHM i PKO BP. O to jak prezentuje się PiS i kręgi z nim związane, tutaj nawet PO powinno się uczyć, a może i nawet Mafia Sycylijska.

Partia Jarosława Kaczyńskiego Prawo i Sprawiedliwość stała się tak skrajnie skompromitowanym tworem, że mogłoby się wydawać, iż nie ma już tam, co komentować, ponieważ najzwyczajniej w świecie szkoda słów. Okazuje się jednak, że to nieprawda i chłopaki oraz dziewczyny z PiS robią wszystko, aby o nich pisać, niestety wszystko, co robią jest negatywne i destrukcyjne, no, ale cóż, być może już inaczej nie potrafią. Poziom kolesiostwa, zepsucia, zdegenerowania i korupcji nie tylko dościga poziom PO, ale zaczyna go prześcigać. Toteż PiS i PO to samo zło, fraza nadzwyczaj prawdziwa.

Na naszej stronie przemilczeliśmy temat tak zwanych „taśm Obajtka” i jego rzekomej choroby na Zespół Touretta ze względu na fakt, że zostały one opisane w mediach na wszystkie możliwe sposoby. Dziś zmieniliśmy zdanie i poruszmy tematy wyżej wspomniane z jednego powodu, otóż pan Daniel Obajtek otrzymuje potężne fundusze ze Skarbu Państwa, co jest skandalem. Informacja ta łączy się z innymi, które prywatnie pozyskaliśmy a której dziś wam opiszemy.

Na samym wstępie chcę wam napisać, że od kilku miesięcy w rozmowach prywatnych z posłami PiS, pozyskuje informacje o stanie zdrowia psychicznego Jarosława Kaczyńskiego. Zauważam, że mogą one być niezgodne z prawdą, jednak należy o nich wspomnieć ze względu na to, że pozyskałem je z wielu źródeł, mało tego, temat zdrowia psychicznego Jarosława Kaczyńskiego nie był tematem przewodnim, w zasadzie w ogóle go nie poruszałem, to moi rozmówcy w pewnym momencie sami nawiązywali do bardzo złego stanu zdrowia psychicznego swojego prezesa.

Jestem osobą otwartą i nie owijam w bawełnę, zatem szczerze i w dobrych intencjach, jeżeli tylko mam okazję, punktuję PiS, ponieważ działania tej partii w ostatnich miesiącach są bardziej szkodliwe dla kraju aniżeli otwarty konflikt zbrojny. Okazuje się, że szeregowi posłowie PiS, tak ich określmy, chociaż zaznaczam, że paru moich rozmówców piastowało bardzo wysokie stanowiska w urzędach z ramienia PiS, że oni dostrzegają wyraźnie upadek intelektualny Jarosława Kaczyńskiego.

To jest pierwsza ważna informacja, którą chcę się z wami podzielić, zaznaczam raz jeszcze, że może być nieprawdziwa, jednak świadomość, że pochodzi ona z wielu różnych źródeł w samym PiS, to sugeruje, iż mamy praktycznie pewność, że jest to prawda i Jarosław Kaczyński stracił kontakt z rzeczywistością. Piszemy to z wielką obawą o nasz kraj, ponieważ u sterów władzy stoi człowiek, najprawdopodobniej całkowicie niezdolny do zarządzania a jednak to on pociąga za sznurki, co de facto też może być tylko złudzeniem, o czym zaraz napiszemy.

Pamiętacie wizytę Mateusza Morawieckiego w siedzibie J.P. Morgan w USA? J.P. Morgan to konglomerat banków a rodzina Morganów jest blisko powiązana z Rockefellerami i Rothschildami. Jednym słowem jądro światowej finansjery, światowej lichwy i złodziejstwa. I teraz uwaga: Morganowie to bankierzy, Rockefellerowie i Rotschildowie także, Morawiecki to bankier, dodajcie to wszystko do siebie a wyjdzie wam, że coś tu nie gra. Zaraz napiszemy wam, co to jest.

Jak donoszą liczne źródła to właśnie wtedy, w trakcie tego spotkania Mateusz Morawiecki został ostatecznie kupiony przez światową finansjerę i od tamtego czasu działa w ich interesie co de facto w przerażający sposób potwierdzają jego późniejsze decyzje antypolskie. Obecnie Morawiecki jest pewnego rodzaju kretem w Polskim rządzie w PiS. Morawiecki ma sterować Kaczyńskim tak, aby ten nie wiedział, co się dzieje, a że Kaczyński stracił kontakt z rzeczywistością to Morawiecki ma ułatwione zadanie wodzenia go za nos.

Pseudo pandemia, ruina polskiej gospodarki, zadłużenie naszej Ojczyzny u banksterów na dotąd niespotykaną skalę dzięki działalności Morawieckiego. Niszczenie polskiej klasy średniej, przedsiębiorców i wiele innych przewinień, za które odpowiada PiS. To wszystko są osiągnięcia, które nie byłyby możliwe bez działań Morawieckiego przyklepanych przez Kaczyńskiego, który został w pewnym sensie zwiedziony. A zatem Polska i Polacy tracą, w zasadzie stajemy się niewolnikami zachodnich korporacji a banksterka zyskuje.

I na koniec dwie kwestie ukazujące butę i arogancję PiS. Zespół Touretta to ciężka choroba, a jednak nawet ona może być wykorzystana przez PiS w ramach własnej walki politycznej, skandal. „Taśmy Obajtka” ujawniają rynsztokowy poziom rozmowy, gdzie za przecinek odpowiada wulgaryzm. Tak, Daniel Obajtek na tych taśmach ujawnia swoje knajackie zapędy. W momencie, w którym taśmy wypływają na jaw, zamiast przeprosić za swoje zachowanie, Daniel Obajtek stwierdza, że jest chory na zespół Touretta i rozpoczyna się całodobowa kampania manipulacji w TVP jak to Obajtek jest atakowany. Wiarygodność TVP jest równa pandemii i kulturze osobistej Obajtka.

Otóż to jest ohydne kłamstwo, czego dowiodło już wielu publicystów, jednak wystarczy na logikę wziąć ten temat. To prawda, że osoby chore na zespół Touretta, co jakiś czas wbrew swojej woli używają słów wulgarnych w rozmowie, jednak słowa, jakie używał Obajtek całkowicie wpisują się w jego wypowiedź, są niejako składne z całością, a zatem były używane świadomie i celowo a to wyklucza zespół Touretta i ujawnia demoralizację Obajtka i PiSu. Jednak, czego oni jeszcze nie zrobią i w czym nie skłamią, aby tylko utrzymać się przy korycie.

A teraz informacja HIT na koniec, otóż jak donosi portal gazeta.pl, money.pl, natemat.pl, fakt.pl oraz oko.press i buisnessinsider.com.pl ponad 1,1 mln zł Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przekazało łącznie na remont dworku prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka w Borkówku. Kilkaset tysięcy złotych przekazały także Fundacje KGHM i PKO BP. O to jak prezentuje się PiS i kręgi z nim związane, tutaj nawet PO powinno się uczyć, a może i nawet Mafia Sycylijska.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Marek1950 08.03.2021 03:36

  Kaczyński wariatem? O nie. On bardzo by chciał abyśmy tak uważali. Podobnie reszta jego ekipy z Morawieckim, Szydłową i Macierewiczem na czele. Ja tak ich oceniałem do wiosny 2016, gdy w końcu zrozumiałem, że wariat charakteryzuje się nieprzewidywalnością swoich czynów, zaś działania całej tej bandy są niezwykle klarowne i konsekwentne. Jak ich zatem oceniać? Na pewno nie z punktu widzenia ich zdrowia psychicznego, ale poprzez pryzmat pochodzenia – skąd się wzięli, czyimi są potomkami i dlaczego tak łatwo dogadują się z Morganami, Rotschildami i resztą światowej fiinansjery. To tu znajduje się klucz do zrozumienia dokąd obecnie zmierza Polska. I pamiętajcie, że samo odsunięcie ich od władzy, bez głębokiego procesu naprawczego, nie zdoła cofnąć procesu jaki w roku 2015 zapoczątkowali.

 2. robi1906 08.03.2021 07:37

  Od 30 lat nie, od 40 lat kiedy to zaczął Jaruzelski rozwalać ten kraj a potem namaścił oficjalnie korowców na swoich następców to teraz się okazuje że to Morawiecki ma być tym jedynym kretem?.

  Nie, Morowiecki (syn) to tylko kontynuacja dzieła jego ojca, Kaczyńskich, Jaruzelskiego,
  Tuska, Kwaśniewskiego, Maciarewicza i wielu innych.

  A dlaczego On?, bo jest cwany i sprawny, nie jest idiotą jak reszta.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.