Już cały Zachód walczy z Rosją na Ukrainie

Opublikowano: 21.06.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 714

Już cztery miesiące trwa otwarta wojna na Ukrainie. Mimo początkowych sukcesów, wojska Federacji Rosyjskiej na wielu odcinkach frontu musiały zaniechać natarcia, zaś z niektórych zajętych już obszarów zostały zmuszone do całkowitego wycofania. Zawzięte walki wciąż jednak trwają w Donbasie, gdzie może dojść do rozstrzygającej bitwy. Obie strony skoncentrowały tam znaczne siły, których ewentualne okrążenie może zakończyć się całkowitym załamaniem frontu. A jak w tej chwili wygląda życie na zajętych przez Rosjan ziemiach? Czy faktycznie ktoś mówi tam o „wyzwoleniu”? Czy, ci którzy pozostali na miejscu nie są w oczach ukraińskich wojskowych zdrajcami? Wszak obiekty cywilne po rosyjskiej stronie frontu znajdują się pod ciągłym ostrzałem ukraińskiej artylerii. Czy w tej sytuacji można powrócić do codzienności? O tym dziś w programie z cyklu: „Dokąd zmierzamy” opowie polski korespondent w Donbasie, Dawid Hudziec.

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.