„Jupi-Tupi” zmienia nazwę na „Junior Film”

Opublikowano: 17.11.2021 | Kategorie: Komunikaty

Liczba wyświetleń: 556

Po konsultacji z osobą znającą się na pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach, i biorąc pod uwagę, że mimo modernizacji „Jupi-Tupi” (naszej inicjatywy dla młodych internautów), nie wzrosła liczba wejść z Google, doszedłem do wniosku, że pora zmienić nazwę strony na „Junior Film”, oraz adres jupi-tupi.pl na juniorfilm.pl. Wyszukiwarki powinny skojarzyć z frazą „filmy dla dzieci” słowa „junior” i „film”, a domenę .pl z językiem polskim.

Tak wygląda robocze logo. Może zmienić się krój liter oraz rysunek, ale symbolem (maskotką) strony będzie dzieciak skaczący w kałużę.

Rozważałem również nazwy Kids Film, Film Kids, Video Kids, Kids Video, ale nie lubię językowych makaronizmów.

Jeśli ktoś z Was chciałby odkupić domeny jupi-tupi.pl i jupitupi.pl, by wykorzystać do innych projektów, proszę o wiadomość. Obie domeny są na sprzedaż i opłacono na kilka lat.

Maurycy Hawranek
Administrator WolneMedia.net i JuniorFilm.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.