„Jupi-Tupi” zmienia nazwę na „Junior Film”

Opublikowano: 17.11.2021 | Kategorie: Komunikaty

Liczba wyświetleń: 3400

Po modernizacji „Jupi-Tupi” (naszej inicjatywy dla młodych internautów) i zmianie profilu tej strony, zmieniamy nazwę strony na „Junior Film”, a adres jupi-tupi.pl na juniorfilm.pl. Tak wygląda robocze logo. Może zmienić się krój liter oraz rysunek, ale symbolem (maskotką) strony będzie dzieciak skaczący w kałużę.

Jeśli ktoś z Was chciałby odkupić domeny jupi-tupi.pl i jupitupi.pl, by wykorzystać do innych projektów, proszę o wiadomość. Obie domeny są na sprzedaż i opłacono na 5 lat do przodu. Obie domeny zostały opłacone na 5 lat do przodu, czyli każda z nich jest realnie warta ok. 250 zł. Sprzedamy je z drobnym zyskiem – po 300 zł za jedną lub 550 zł za obie.

Nazwa „Jupi-Tupi” jest melodyjna, łatwa do zapamiętania i ma duży potencjał (nadaje się do każdej działalności zawodowej i hobbistycznej). Linki do „Jupi-Tupi” na stronach internetowych liczą się w tysiącach, nazwa ma już swoją markę, co dodaje jej dodatkowych zalet. Pieniądze zasilą fundusz „Wolnych Mediów”.

Jeśli chcesz kupić jedną z domen lub obie – wspierając równocześnie nasz portal – skontaktuj się z nami:

Maurycy Hawranek
Administrator WolneMedia.net i JuniorFilm.pl


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.