Johnny Depp zniknął z amerykańskiego Netflixa

Opublikowano: 25.12.2020 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2143

W amerykańskiej bibliotece Netflixa nie ma już filmów, w których gra Johnny Depp, informuje The Geekbuzz. Serwis streamingowy na razie nie złożył żadnych oficjalnych oświadczeń w tej sprawie.

Możliwe, że to po prostu zbieg okoliczności i odświeżenie oferty handlowej, a być może spóźniona reakcja na to, że Johnny Depp przegrał proces sądowy w sprawie o zniesławienie przeciwko byłej małżonce Amber Heard, która oskarżała go o stosowanie przemocy.

Dzień wcześniej Netflix usunął nazwisko Shia LaBeouf z oscarowej kampanii promocyjnej filmu „Cząstki kobiety” po oskarżeniach o przemoc, jakie wysunięto przeciwko aktorowi. Wcześniej piosenkarka FKA Twigs, była dziewczyna aktora, oskarżyła go o napaść seksualną. LaBeouf został usunięty z opisu filmu i z listy jego twórców.

Dzień po opublikowaniu decyzji sądu na niekorzyść Johnnego Deppa wytwórnia filmowa Warner Bros poprosiła go o opuszczenie obsady trzeciej części filmu „Fantastyczne zwierzęta 3”. Aktora w filmie, opowiadającym historię wydarzeń, które dzieją się przed tymi, opisanymi w „Harrym Potterze” (Depp grał czarnoksiężnika Grindelwalda) zamieni Mads Mikkelsen.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.