Jeszcze nie jest za późno – 2

Opublikowano: 07.01.2021 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 2578

Transhumanizm i technokracja współdziałają tworząc nowoczesne niewolnictwo. Jak można mówić, bądź o wolności jednostki przenosząc wybory, decyzje na jakąś instytucję czy osoby trzecie? Przecież przeniesienie procesu podejmowania decyzji na opiekuna ma miejsce w przypadku ubezwłasnowolnienia. Przyjmując, że gremium decyzyjne, które ma zamiar odebrać nam prawo wyboru i samodzielność, to jakiś Pan Świata. Nam zależy na pozostaniu niezależnymi, twórczo i krytycznie myślącymi istotami w zbiorowości zwanej cywilizacją, która nie zgadza się z koncepcją ubezwłasnowolnionego globalnego gremium.

Struktura

Trzeba wiedzieć gdzie i jak przejawiać swój sprzeciw. Warto zatem znać strukturę przeciwnika. Pierwszą linię zasobów stanowią ludzie łączności, telekomunikacji – zarządcy chmur. Na ich straży jako druga linia stoi wojskowy sektor koordynujący pracę satelitów cyberprzestrzeni. Również wojskowi realizują Operację Warp Speed. Tworzą oni grupę powołaną przez rząd amerykański w maju 2020 r. by nadzorować logistykę celem przyśpieszenia, opracowania, produkcji i dystrybucji produktu COVID-19. Na czele grupy stoi gen. Gustave F. Perna. Trzecią jest linia produkcyjna firm farmaceutycznych. Ich zadaniem jest opracowanie składu substancji produktu końcowego zmieniającego kod DNA. Z dotychczasowych informacji wiadomo, że prowadzi do bezpłodności. Czwarte ogniwo struktury stanowią media siejące odpowiednio przekonującą propagandą. Piąty szereg tworzą banki trudniące się inżynierią finansową opracowując krypto system. Pięć równoległych sektorów tworzących wspólną co do celu strukturę nie kontaktują się między sobą. W ten sposób, mając wrażenie własnej odrębności opracowują pułapkę dla ludzkiego ciała i umysłu nie widząc jej postaci finalnej fundowanej światu jak potrzask.

Obawy Pana Świata

Zgodnie z historyczną obserwacją, że największe zyski przynosi niewolnictwo, powstaje pułapka, która jeszcze nie może się zatrzasnąć. Kiedy to nastąpi – nie będzie odwrotu. Pracujący tylko w jednym z filarów struktury systemowej nie widzą docelowego efektu zintegrowanych działań. Typowy sposób działania komórek centralnej agencji wywiadowczej. Zawężenie się do własnego poletka redukuje świadomość uczestnictwa w zbrodniczym procederze. Potwierdzałoby to zachowanie szefa jednego z oddziałów Banku Światowego na konferencji poświęconej transakcjom międzynarodowym. Na wzmiankę o wprowadzeniu globalnego dokumentu tożsamości, szef Rezerwy Federalnej zareagował natychmiast gestem wielkiego sprzeciwu na podjęcie tematu. To wynik ostrego rygoru podziału kompetencji.

Amerykę zamieszkuje około 325 milionów obywateli dysponujących co najmniej taką samą ilością broni palnej. Żaden z kierujących filarem swojego fragmentu struktury nie chciałby skonfrontować się z uzbrojoną armią obywatelską, nim nie zatrzasną się systemowe wnyki. Do sideł już zostaliśmy wprowadzeni, a o zatrzaśnięciu rozstrzygną nasze działania i postawa w tym roku. Ujawnienie struktury na tak szeroką skalę, jej intencje może udaremnić nikczemny cel i wysadzić go w powietrze. Kiedy pojawił się artykuł demaskujący szachrajską grę Gatesa o wprowadzeniu systemu operacyjnego do ludzkiego organizmu, a wirus służy wyłącznie jako podstępny mechanizm usprawiedliwiający to, znalazło się kilka osób gotowych potwierdzić cały podstęp. 44% środowiska Republikanów również poparło tę tezę. Pojawiła się otucha, że zwiększyła się świadomość zagrożenia. Wtedy udało się uchylić tajemnicę o wprowadzaniu do grona osób Operacji Warp Speed specjalisty wprowadzającego do mózgu interface przy pomocy strzykawki. To osoba, która pracowała wcześniej dla Glaxo Smith Klein, więc doskonale nadająca się do aktualnego zdania.

Najważniejszym wydarzeniem 2019 roku, poza przyjęciem planu związanego z rolą banku centralnego, była akceptacja ze strony Departamentu Obrony kontraktu z Microsoftem na chmurę Jedi. Na podstawie tego kontraktu Microsoft uzyskał prawo do zarządzania 80% zasobów chmury. Na ten cel rząd zobowiązał się wyasygnować kwotę 10 miliardów dolarów przez 10 lat. Amazon stał się beneficjentem jak przystało na stałego współpracownika agencji wywiadowczej. Jakby tego było mało, Amazon podpisał gotowość współpracy z 17 innymi agencjami wywiadu amerykańskiego. Jest to parasol dla firmy. Dodatkowe kontrakty zawarte z marynarką są potwierdzeniem przepływów finansowych w tak zwanym partnerstwie prywatno-państwowym. Taki układ sił oznaczać może dosłownie zamknięcie całego sektora drobnej przedsiębiorczości. Przesądza to o kolejnym kroku – przyjęciu tak zwanego minimum wynagrodzenia, pozwalającego na przejęcie całkowitej kontroli za pomocą wojskowego narzędzia jakim są chmury. Technologia w prosty sposób umożliwia sterowanie i pełną kontrolą procesów dążąc do całkowitej centralizacji i kontroli zarówno gospodarczej jak też politycznej.

Analizując dwa powody, dla których handel niewolnictwem w Ameryce skończył się, warto wiedzieć, że jako niedoskonały był on systemem przynoszącym straty bankom w Londynie. Kiedy załamał się rynek, plantatorzy zaczęli sprzedawać siłę roboczą na Zachód. Banki tracąc swoje zabezpieczenia, musiałyby na giełdach towarowych sprzedawać niewolników. W razie ucieczki niewolników, co nie było łatwo udowodnić, bank tracił zabezpieczenie. Drugim powodem kresu niewolnictwa było powstanie na Haiti, które kilka armii próbowało stłumić, lecz bezskutecznie. Haitańczycy byli dostatecznie zmobilizowani i skuteczni w obronie swojego interesu.

Pokusa

Z punktu widzenia dzisiejszej technologii cyfrowej możliwe jest zabezpieczenie systemu przy pomocy broni kosmicznej. Broń kosmiczna pozwala stłumić każdą rebelię. Historia gospodarki świata potwierdza jak niewiarygodnie zyskowny jest system niewolniczy. Żadna działalność gospodarcza, choćby przemysł wydobywczy, handel narkotykami, nie są tak dochodowe jak niewolnictwo. Mając technologię umożliwiającą wprowadzenie tak intratnego zarządzania w skali świata, któż oparłby się pokusie. Technologia pozwala niewielkiej grupie porozumieć się, spotkać, by ustalić na przykład wprowadzenie nowej energii. Im bardziej wszechwładna jest technologia, tym większe zagrożenie, że niewielka grupa szaleńców może wymknąć się spod kontroli. Innym powodem centralnej kontroli jest potrzeba wyżywienia. Biotechnologia jest w służbie tej dziedziny. Jeśli zapotrzebowanie na żywność jest większe niż mało rentowna produkcja żywności, narzędziem regulującym jest depopulacja przy wprowadzeniu robotyki. Taki sposób zapewnieni dostatni tryb życia bez problemów związanych z zarządzaniem, co jest równoznaczne z narodzinami klasy nadludzi luksusowo żyjących kosztem rozległych rzesz pospólstwa zmieszanego z robotyką.

Pan Świata potrzebuje technologii, by przejść do etapu, w którym sztuczna inteligencja (odpowiednie oprogramowanie) pozwoli kilku ludziom sterować resztą świata bez obaw o klasyczne problemy wynikające z zarządzania. Trzeba jednak pamiętać, że Pan Świata bardzo boi się owego pospólstwa. Jego strach jest widoczny. Kilkakrotnie zbierało się gremium rządzące Stanami Zjednoczonymi zastanawiając się jak ujawnić całą tajemnicę, by cofnąć ów proces. Za każdym razem zapadał wniosek, że to niemożliwe. Zbyt wielkie powstałyby roszczenia. Czyli tkwiąc w bagnie, współdziałając w tworzeniu niegodziwości, próbując uchylić rąbka tajemnicy podejmujesz ryzyko na potężną skalę. Strach przed ludźmi jest barierą przed ujawnieniem tajemnicy. Historia potwierdza, że wielka niegodziwość wyrządzona ludziom jest końcem niegodziwców.

Ciąg dalszy nastąpi

Opracowanie: Jola
Na podstawie: Defense.gov, en.Wikipedia.org
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dandi1981 08.01.2021 11:42

    Ziemia jest przeludniona ludzkosc rozwija sie jak virus do wyczerpania zloz, temu nie potrzeba virusa kazdy ma swiadomosc tego ze zniszczymy ta planete i zgodzil by sie na posiadanie max tylko jednego dziecka i takie by bylo prawo.
    Co do niewolnictwa to wstajesz do pracy , wykonujesz swoje obowiazki na utrzymaniu masz rodzine tak jestes niewolnikiem wiec jak bardziej moga cie zniewolic restrykcjami, prawem te ograniczenia zawsze byly ale teraz sie poteguja.
    Ps surowsza zima to nie winna jakiegos potwora ale ograniczen covidowych przez ktore jest mniejsza emisja gazow ciepliarnianych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.