Jestem bogiem, to ja wszystko stworzyłem!

Opublikowano: 03.09.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 704

Znany spekulant, miliarder George Soros długo pozostawał w cieniu, ale w ostatnim czasie zaczyna się mówić o nim i jego roli w kreowaniu światowej polityki. On sam pozwala sobie na coraz więcej. W wywiadzie, który przed laty dał brytyjskiej gazecie “The Independent”, stwierdził, że czuje się “bogiem” bo “wszystko stworzył”.

Słynny miliarder zupełnie otwarcie przyznaje się do sponsorowania przekształceń w dawnych republikach radzieckich. Niektórzy nawet mówią, że imperium sowieckie zmieniło się w imperium Sorosa. Odbywało się to przeważnie tak, że przychylni mu ludzie stawali na czele “spontanicznej rewolucji”, co było przedstawiane potem jako “dążenie do niepodległości”. W taki sposób odbyło się to na przykład w Gruzji czy na Ukrainie podczas tzw. “pomarańczowej rewolucji”, która przyczyniła się do kariery politycznej Wiktora Juszczenko i Julii Tymoszenko. Jeśli ktoś myśli, że to się skończyło jest w błędzie.

Dzięki ostatnim publikacjom “WikiLeaks” dowiedzieliśmy się również, że Soros wpływał nawet na amerykańską politykę zagraniczną, dyktując swojej protegowanej, Hillary Clinton co ma robić gdy ta była jeszcze Sekretarzem Stanu w administracji Obamy. Musiała go słuchać bo od lat jest on jej finansowym patronem. Nadal zresztą tak jest i jej ewentualna wygrana w USA może tylko powiększyć wszechwładzę Sorosa.

W podobny sposób owija sobie wokół palca innych polityków, w tym wielu polskojęzycznych. Ostatnio dzięki ujawnionym wyciekom po ataku hakerskim dowiedzieliśmy się, że Sorosowi sprzyjają niektórzy polscy europosłowie. Za to w ostatnich dniach do opinii publicznej docierają informacje o sponsorowaniu przez kontrowersyjnego miliardera, “Stowarzyszenia 61” zarządzanego przez córkę słynnego “obrońcy demokracji w Polsce”, Prezesa Andrzeja Rzeplińskiego. Jakby tego było mało pracuje tam również druga z córek naszego obecnego Prezesa Trybunału Konstytucyjnego. Kulisy przepływów finansowych relacjonuje w szczegółach prasa prawicowa.

Smaczku dodaje fakt, że Stowarzyszenie 61 jest jednocześnie wydawcą portalu mamprawowiedziec.pl , który zasłynął z tego, że reklamował go podczas debaty prezydenckiej ówczesny Prezydent Rzeczpospolitej, Bronisław Komorowski. Wtedy jeszcze podczas kampanii wyciągnięto mu, że w zarządzie wspomnianego powyżej stowarzyszenia zasiada córka prezydenta, Zofia Komorowska. Potem ze stron internetowych usunięto jej nazwisko, ale pozostał wpis w KRS.

Jak widać George Soros jest bardzo skuteczny w swych działaniach i w celu realizacji swoich celów, jest w stanie bardzo skutecznie oplatać sieciami zależności wszelkie koła decyzyjne. Robi to albo w celu zaspokojenia swoich “boskich” ambicji, albo po prostu realizuje plan kogoś jeszcze bardziej niebezpiecznego od niego samego.

Na podstawie: TelewizjaRepublika.pl, AmericanToday.news
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. kozik 03.09.2016 13:01

  Leszek B., Ryszard P., Wincent R.-to protegowani wielkiego “filantropa”. Bronisław K. odznaczył go nawet orderem.
  Soros wspiera demokratyzację złych narodów. Pomógł niedawno wydawcy tzw. żydowskiej gazety dla Polaków, zasilając spółkę milionami dolarów. Wsparł również kwotą ok. 150mln PLN organizacje pozarządowe walczące z mową nienawiści.

  Moi znajomi z Anglii wspominali z łezką w oku atak spekulacyjny “filantropa” na funta w 1992, kiedy stracili pracę na kilka miesięcy.

  I przyszedł dobry Pan Soros, i wszyscy żyli długo i szczęśliwie…

 2. Jedr02 04.09.2016 00:58

  W rzeczywistości to Pan Soros nie jest w stanie stworzyć ani jednej cząsteczki elementarnej albo nagiąc choć minimalnie jakiegokolwiek prawa fizyki. Jego umysł, inteligencja, chciwość i duma są wytworami natury. Co to za Bóg który jest tylko wtórnym wytworem tego świata? I co to za Bóg któremu się za niedługo umrze? 🙂

 3. Fenix 04.09.2016 07:38

  Bóg mi służy to prawda .
  Uzurpator to ten któremu musisz służyć .

 4. Fenix 05.09.2016 07:55

  Soros ty stworzyłeś dług za dług kupiłeś ludzi i za dług sprzedałeś ludzi , co masz u ludzi ?
  Bóg służy mi bo daje bezinteresownie z miłości !
  Soros jesteś uzurpatorem dbasz o własny interes sprawowania władzy , trzymania ludzi w niewoli .
  Bóg służy mi bo daje bezinteresownie , ma wszystko niczego mu nie trzeba .
  Soros tobie brakuje szacunku i godności, zapytaj siebie co masz u ludzi ?
  Co stworzyłeś to masz !

 5. Ved 05.09.2016 08:14

  I tak to zapewne działa, kilku ludzi zawiaduje tym wszystkim a cała reszta ulega złudzeniu, że ma na coś wpływ.

 6. Szaman2 05.09.2016 08:20

  “….albo po prostu realizuje plan kogoś jeszcze bardziej niebezpiecznego od niego samego…” celna “puenta” …

 7. agama 05.09.2016 13:48

  Jahwe był jednym z takich jak on.

 8. MasaKalambura 05.09.2016 15:12

  Szaddaj we wszystkim. Słowo, które stanowi osnowę i istotę wszelkiego bytu. Który zaplanował stworzył i ucieleśnił cały wszechświad od początku jego istnienia aż do końca. Odpowiada za wszystko, czym wszechświat jest (oprócz czynów wolnej woli istot, które tam umieścił).

  Popatrz szerzej, niż plemiona i składnia ich języka.

 9. jur56 06.09.2016 08:56

  I my mamy pół – boga , przynajmniej w mniemaniu zainteresowanej osoby – https://www.youtube.com/watch?v=3DrGNbPpmK0
  Ale jak mawiał R . Kapuściński
  ” Fanatycy to ludzie pozbawieni słuchu ”
  ” Durnie wiedzą, że są większością, że mają przewagę, że panują ” Czyli chyba normalną rzeczą jest , że fanatycy tworzą wirtualny , swój świat , a duża część odbiorców ich punktu widzenia uznaje , uznaje te fantazje za realną rzeczywistość .
  Ale jak uczy historia , czas wszelkiego rodzaju fanatycznych zbawicieli jest ograniczony i kiedyś każdy mit zmienia się w śmieszność .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.