Jeśli poświęcisz życie, uhonorują cię flagą!

Opublikowano: 27.02.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 464

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan znalazł się w ogniu krytyki, po powiedzeniu dziewczynce przebranej w wojskowy uniform, że byłaby uhonorowana, gdyby poległa w walce.

„Jeżeli, by poświęciła się (została męczennicą), położyliby flagę na nią”, powiedział łkającej dziewczynce na kongresie swojej partii AK emitowanym w telewizji. „Jest gotowa na wszystko, czyż nie?” – spytał prezydent Turcji. „Tak” – odpowiedziała dziewczynka. Po czym Erdogan ucałował jej twarz i pozwolił odejść.

W tym czasie jego zwolennicy krzyczeli „Wodzu! Zabierz nas do Afrin”, nawiązując do operacji wojskowej jaką przeprowadza Turcja w północnej Syrii.

Po wydarzeniu w internecie zaczęto oskarżać tureckiego dyktatora o przemoc wobec dzieci.

Autorstwo: (j)
Na podstawie: BBC.com
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Kaczor3333 27.02.2018 15:26

    Dziada też uhonorują flagą, choć męczennikiem nie będzie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.