Jeśli nie wierzysz w pandemię jesteś „ekstremistą”

Opublikowano: 27.08.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 903

Władze Berlina zakazały zorganizowania kolejnego protestu przeciwko blokadzie gospodarki potępiając organizatorów i uczestników jako negacjonistów koronawirusowych i prawicowych ekstremistów. Wskazano, że marsze te były nadużywane jako scena dla prawicowych ekstremistów i osób „zaprzeczających” pandemii.

Organizatorzy „Zgromadzenia na rzecz wolności” zaplanowanego na 29 sierpnia w centrum Berlina zarejestrowali 17 000 demonstrantów. Lokalne władze zapowiadają, że policja będzie tym razem działać z całą stanowczością, aby nie dopuścić do zgromadzenia, ponieważ uczestnicy poprzedniego marszu „celowo łamali” zasady noszenia masek i dystansowania się.

„Wciąż znajdujemy się w środku pandemii z rosnącą liczbą infekcji” – mówił w środę dziennikarzom minister spraw wewnętrznych Berlina Andreas Geisel. „To nie jest decyzja przeciwko wolności zgromadzeń, ale decyzja na rzecz ochrony przed infekcjami” – dodał.

1 sierpnia około 20 000 ludzi maszerowało przeciwko środkom blokującym gospodarkę, w tym libertarianie, konstytucjonaliści, działacze przeciwko szczepieniom i zwolennicy ruchu Reichsburgów.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. JP 27.08.2020 14:44

  [Benjamin Fulford] Rozsiewający zmysłowy strach przed Covid-19 są systematycznie ścigani i zabijani

  https://meditation539.com/2020/08/27/benjamin-fulford-rozsiewajacy-zmyslowy-strach-przed-covid-19-sa-systematycznie-scigani-i-zabijani/

 2. majkel 31.08.2020 15:40

  Nie aktualne, jednak pozwolono i protest odbył się. Byłem na proteście, i aż mnie ściska, że Polacy (orędownicy wolności) są gorsi od Niemców

 3. Admin WM 01.09.2020 08:34

  @majkel
  To artykuł opublikowany zanim sąd anulował decyzję władz Berlina i zgodził się na manifestację.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.