Jeden zgon „poszczepienny” na każde 4000 dawek

Opublikowano: 03.06.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1741

Szkodliwość eksperymentalnej terapii genowej zwanej marketingowo „szczepionkami na COVID-19” okazuje się o wiele większa, niż przewidywały najczarniejsze prognozy. Władze medyczne, takie jak europejska EMA, FDA i CDC w USA czy MHRA w Wielkiej Brytanii, nie są w stanie zaprzeczyć, że szczepionki mRNA powodują więcej działań niepożądanych i zgonów, niż jakikolwiek inny preparat medyczny kiedykolwiek użyty na świecie – i to pomimo faktu, że zgłaszany jest tylko niewielki ułamek wszystkich działań niepożądanych, a jeszcze mniejszy ułamek zgonów spowodowanych „szczepieniami”.

Rzeczywistość jest jednak trudna do ukrycia i można ją wywnioskować także z innych liczb, na przykład z nadumieralności, przynajmniej w tych krajach, gdzie praktyka masowej manipulacji danymi na użytek rządów nie jest jeszcze zakorzeniona tak jak we Włoszech. Niemcy są krajem, w którym istnieje największa liczba ocen dokonywanych przez różne instytucje – na przykład ocena danych z firm ubezpieczeniowych, które udokumentowały co najmniej 31 000 zgonów spowodowanych szczepieniami, a jeszcze bardziej precyzyjne są oceny nadumieralności w roku 2021 oparte na raportach Federalnego Instytutu Statystyki Destatis, z których, według różnych analiz, można wywnioskować liczbę 45 000 zgonów lub rozpiętość między 39 000 a 51 000 zgonów.

Według Our World In Data – do 31 grudnia 2021 roku w Niemczech wstrzyknięto 152 miliony dawek różnych surowic mRNA. Uśredniając wyniki badań i zakładając 40 000 zgonów związanych ze szczepionką, co prawdopodobnie jest wartością zaniżoną, współczynnik śmiertelności wynosi 0,026% na dawkę szczepionki, czyli około 1 zgon na 4000 dawek. Po podaniu trzeciej dawki można się spodziewać, że 1 na 1300 zaszczepionych osób umrze. Po podaniu czwartej dawki prawdopodobieństwo wzrasta do 1 na 1000 – przy czym nie uwzględniono skumulowanego efektu tychże surowic genowych, tak że śmiertelność może wzrastać wraz ze wzrostem ilości podawanych dawek. W każdym razie są to bardzo wysokie liczby, zupełnie nie do przyjęcia w przypadku szczepionek i z pewnością wyższe niż te z powodu COVID-19 – bez sięgania do oficjalnych danych.

Praktycznie taka sama częstotliwość występuje przy analizowaniu danych brytyjskich i duńskich opublikowanych w „Daily Skeptic”. Szczepionka spowodowała około 250 zgonów niecovidowych na milion dawek, a więc jeden zgon na 4000 dawek – co jest liczbą bardzo zbliżoną do tej w Niemczech. Co ważne, liczba ta jest mniej więcej taka sama w Danii (gdzie pandemia przebiegała zupełnie inaczej niż w Niemczech i Wielkiej Brytanii), co widać na wykresie wyżej. Przedstawia on zgony na milion mieszkańców w porównaniu z dawkami szczepionek (w tysiącach) od początku kampanii szczepień. Krzywe są dość równoległe, a odchylenia są niewielkie. Są to liczby niepodważalne, które nieuczciwi i skorumpowani lekarze próbują ukryć innymi wyjaśnieniami, jak np. budzącymi zdziwienie tezami o wzroście śmiertelności z powodu… stresu.

Jak długo jeszcze ludzie będą godzić się na poddawanie ich owej ruletce rosyjskiej, która okazała się całkowicie bezużyteczna, zanim się zbuntują? A może rządzące elity mają rację, uważając, że lud jest zwyczajnym stadem baranów niezdolnym do buntu nawet wtedy, gdy jest dziesiątkowany?

Autorstwo: Il Simplicissimus
Źródło zagraniczne: IlSimplicissimus2.com
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.