„Jeden z Nich” ujawnił sekret WEF

Opublikowano: 23.01.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1468

Krzysztof Ator Woźniak dostał kolejny list od „Jednego z Nich”, który od czasu do czasu pisze do niego i ujawnia plany globalistów, które później sprawdzają się prawie w 100%. Światowe Forum Ekonomiczne i szczyt Światowego Forum Ekonomicznego w Davos to nie to samo i należy odróżniać działalność WEF od tego, co dzieje się na szczycie WEF. To zlot ludzi, którzy płacą sporo pieniędzy za to, by znaleźć się w towarzystwie miliarderów z WEF — aby załatwić z nimi jakąś sprawę lub wkupić się w łaski. Czytanie listu zaczyna się w okolicy 15 minuty nagrania.

Autorstwo: Krzysztof Ator Woźniak
Źródło: YouTube.com

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 23.01.2023 21:14

    Rzadko ogladam jego programy z tego wzgledu ze sa za dlugie, i zamiast jednego zdania wypowiada 20. No ale w pewnym sensie to rozumiem.
    Z tego co wysluchalem to wynika ze jest bardzo dobrym i pracowitym analitykiem. By cos przeanalizowac trzeba zebrac olbrzymia iolsc danych, a na to trzeba miec czas, no i cierpliwosc.
    Poza tym jest dobrym psychologiem i psychoanalitykiem.
    Tylko podziwiac.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.