Jaskinie Barabar – cud inżynierii starożytności

Opublikowano: 23.04.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 625

Na terenie Indii znajdują się niesamowite jaskinie Barabar. Jest to przykład wydrążonych w skale pomieszczeń, których precyzja wykonania przekraczała możliwości hinduskich robotników. Skały zostało np. idealnie wypolerowane, tak że można się w nich przeglądać niczym w lustrze. Ponadto, w polerowanych ścianach umieszczono pięknie grawerowane inskrypcje. W audycji przedstawiono szczegółowo jaskinie Lomas Rishi, Sudama oraz Gopika, która zlokalizowana na wzgórzu Nagarjuni i stanowi największą jaskinię z całego kompleksu jakinnego.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o