Japońska mafia uruchomiła stronę internetową

Opublikowano: 05.04.2014 | Kategorie: Społeczeństwo, Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 540

Yamaguchi-gumi, największe w Japonii ugrupowanie Yakuzy, w tym tygodniu uruchomiło własną stronę internetową. W taki sposób ma ono nadzieję na szybką poprawę pogarszającego się swojego wizerunku w oczach Japończyków.

Gazeta “Financial Times” podała, że na stronie można znaleźć informacje na temat tego, czym zajmują się członkowie organizacji przestępczej. Na przykład, pomagają ofiarom trzęsień ziemi i tsunami, które nawiedziły Japonię trzy lata temu.

Podkreślono, że Yakuza w ostatnich latach szybko traci wpływy i zwolenników. Ciosem dla niej było wdrożenie sankcji przez Stany Zjednoczone i zamrożenie aktywów, które należały do jej liderów.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.